Ekskluzywny Menel nagrał piosenkę! Katastrofa? Zdziwicie się. "Gdzie Ty się ukrywałeś?!"

Kamil Pawelski postanowił spełnić swoje marzenie i spróbować swych sił w przemyśle muzycznym. Jak Wam się podoba jego pierwszy teledysk?

Ekskluzywny Menel to jeden najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerów, który z zapałem próbuje inspirować panów do dbania o swój wygląd, jednocześnie pozostając wiernym nieco niechlujnemu (przynajmniej z pozoru) stylowi. Teraz Kamil Pawelski (bo tak naprawdę nazywa się bloger) postanowił... zostać piosenkarzem. Na Facebooku właśnie podzielił się z fanami swoim pierwszym teledyskiem zapowiadającym płytę.

Tydzień temu pisałem Wam o wychodzeniu z łodzi i próbie chodzenia po wodzie. Stało się, dzisiaj wychodzę ze swojej łodzi i spełniam marzenie mojego życia! Czy się boję? Trochę tak, ale przecież do odważnych świat należy! To właśnie nad tym projektem pracuję od ponad dwóch lat! - napisał z entuzjazmem.

Choć bardzo często tego typu flirty z innymi dziedzinami show-biznesu kończą się katastrofą (patrz: śpiewający Mateusz Maga), Pawelski miło zaskoczył internautów, którym zarówno piosenka, jak i teledysk, bardzo przypadły do gustu.

Przecież to jest petarda! Człowieku, gdzie Ty się ukrywałeś z tym głosem?
Genialne wykonanie, och brak słów, jestem pod wrażeniem. Masz Kamilu niesamowity talent, a przy tym jesteś sympatyczny, miły, skromny i rodzinny facet! Rób to, co lubisz i realizuj się.
Pięknie męski, głęboki głos! Chce się więcej - pisali.

Zgadzacie się?

 

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.