Ekskluzywny Menel to jeden najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerów, który z zapałem próbuje inspirować panów do dbania o swój wygląd, jednocześnie pozostając wiernym nieco niechlujnemu (przynajmniej z pozoru) stylowi. Teraz Kamil Pawelski (bo tak naprawdę nazywa się bloger) postanowił... zostać piosenkarzem. Na Facebooku właśnie podzielił się z fanami swoim pierwszym teledyskiem zapowiadającym płytę.
Tydzień temu pisałem Wam o wychodzeniu z łodzi i próbie chodzenia po wodzie. Stało się, dzisiaj wychodzę ze swojej łodzi i spełniam marzenie mojego życia! Czy się boję? Trochę tak, ale przecież do odważnych świat należy! To właśnie nad tym projektem pracuję od ponad dwóch lat! - napisał z entuzjazmem.
Choć bardzo często tego typu flirty z innymi dziedzinami show-biznesu kończą się katastrofą (patrz: śpiewający Mateusz Maga), Pawelski miło zaskoczył internautów, którym zarówno piosenka, jak i teledysk, bardzo przypadły do gustu.
Przecież to jest petarda! Człowieku, gdzie Ty się ukrywałeś z tym głosem?
Genialne wykonanie, och brak słów, jestem pod wrażeniem. Masz Kamilu niesamowity talent, a przy tym jesteś sympatyczny, miły, skromny i rodzinny facet! Rób to, co lubisz i realizuj się.
Pięknie męski, głęboki głos! Chce się więcej - pisali.
Zgadzacie się?
MK
Kurzopki pod okiem stylisty. To powinna zmienić Cichopek. "Niepotrzebnie odwraca uwagę"
Kryńska o kulisach wywiadu z Nawrocką. "Myślę, że Polacy to zobaczyli"
Żegnajcie wąskie czółenka. Buty barefoot ma już Ryłko i Zara, są wygodne jak kapcie
Bosacka o byłym mężu. "Nie pracował przez dwa lata, utrzymywałam rodzinę". Wspomniała też o jego partnerce
Lubomirski-Lanckoroński bardzo szczerze o rozwodzie z Kulczyk. "Trudno było umknąć działaniom byłego teścia"
Marcin Prokop po raz pierwszy o kryzysie. "Nie mieli zielonego pojęcia, co przeżywałem"
Jolanta Kwaśniewska w pięknych balerinach. W H&M znajdziesz podobne i idealne na lato
Odcinek "Kocham Cię, Polsko" pod ostrzałem. Ta kwestia drażni widzów
Hakiel nagle wyskoczył z nietypową kwestią. "Moja żona, twoja żona, Macieju"