Dominikę Kulczyk znacie dobrze. A Joannę Jakubas? Robi niezwykłą karierę w... [CÓRKI POLSKICH MILIONERÓW]

Mogłyby leżeć i pachnieć, ponieważ ich rodziny mają pieniądze, dzięki którym miałyby zapewnione luksusowe życie aż do późnej starości. One jednak wybrały karierę, niektóre w biznesie, inne w branżach artystycznych. Córka jednego z milionerów została nawet... śpiewaczką operową. Jest nie tylko utalentowana, ale i piękna. Przekonajcie się sami.
Dominika Kulczyk Dominika Kulczyk KAPIF.pl

Dominika Kulczyk

Na imprezę potrafi przyjść w zestawie za kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale gdy wyjeżdża do Afryki, zakłada zwykłą koszulę, zakasuje rękawy i kopie studnie dla tubylców. Dziedziczka gigantycznej fortuny, która na studiach spała w zwykłych akademikach o kiepskim standardzie. Kobieta, która pragnie być postrzegana przez to, co robi dla innych, a nie przez liczbę zer na koncie.

Kiedy miała 24 lata, wyszła za mąż za księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Szybko pojawiły się głosy, że to ustawka, za którą stał Jan Kulczyk. Ślub był jak z bajki, odbył się na pokładzie samolotu lecącego do Wenecji, a udzielił go im ówczesny prezydent Poznania, Ryszard Grobelny. Ślubu kościelnego we Włoszech udzielił im arcybiskup Juliusz Paetz.

Dominika Kulczyk-Lubomirska, książę Jan Lubomirski-LanckorońskiForum Gwiazd

Małżeństwo doczekało się dwojga dzieci: 13-letniego obecnie Jeremiego-Sebastiana i 9-letniej Weroniki Karli Konstancji. Małżeństwo trwało 12 lat. W 2013 roku para podjęła decyzję o rozstaniu. Przez pół roku udało im się utrzymać to w tajemnicy, choć to, że nagle przestali się pokazywać razem na imprezach, dawało podstawy do spekulacji.

Rok temu z kolei pojawiły się spekulacje, że Dominika Kulczyk spotyka się z Pawłem Delągiem. Żadne z nich nawet słowem tego nie skomentowało, aż w końcu zaczęto mówić, że para się rozstała i plotka umarła śmiercią naturalną. Dziedziczka fortuny niedawno udzieliła słynnego już wywiadu, w którym opowiadała o tym, że mężczyzna nie jest w stanie zaimponować jej majątkiem i drogimi gadżetami.

Jeżeli ktoś uważa, że nie może ze mną być, bo nie ma tylu pieniędzy, a w związku z tym tylu możliwości, by mi zaimponować i w rezultacie wcisnąć mnie w rolę podlotka zabiegającego o męski wzgląd, "bo przecież dostanę futerko?" to rzeczywiście ma problem, bo ja nie potrzebuję futerka od faceta.  Mnie nawet nie kręci, jak mi obieca, że mnie na łódkę weźmie. Nawet jak mówi, że ma helikopter i gdzieś tam mnie zabierze, bo ja też mam helikopter.

Dominika Kulczyk    2016-10-20KAPIF.pl

Julia Starak Julia Starak WBF

Julia Starak

Julia Starak ma zaledwie 26 lat i jest córką jednego z najbogatszych polskich biznesmenów, Jerzego Staraka.

Usłyszeliśmy o niej stosunkowo niedawno, kiedy jej brat, producent filmowy Piotr Woźniak-Starak, zaczął spotykać się ze swoją przyszłą żoną Agnieszką, wtedy jeszcze noszącą nazwisko Szulim. Panie mocno się zaprzyjaźniły i to właśnie Julia Starak pomogła dziennikarce zostać zaakceptowaną przez rodzinę Piotra.

Gwiazda TVN miała opinię prowokatorki i osoby rozrywkowej. To postać z pierwszych stron kolorowych magazynów, a Starakowie nade wszystko cenią sobie dyskrecję. Stanowią elitę, lubią otaczać się cenionymi artystami, osobowościami świata biznesu, kultury, medycyny - donosiło wtedy "SHOW".

Dzięki znanej na salonach Szulim zaczęła tam bywać także i Julia Starak. Razem bawiły się na imprezach, co dokumentują zdjęcia.

Agnieszka Szulim i Julia StarakWBF/Marek Kudelski

Julia Starak jest osobą wykształconą. W Szwajcarii ukończyła Aiglon College, a potem studiowała neurologię i ekonomię na prestiżowym uniwersytecie Brown University w Stanach Zjednoczonych.

Julia Starak i Piotr Woźniak-StarakWBF

Natalia Lesz Natalia Lesz KAPIF.pl

Natalia Lesz

Mało kto wie, że Natalia Lesz pochodzi z jednej z najbogatszych swego czasu rodzin w Polsce, ponieważ jako piosenkarka samodzielnie zapracowała sobie na nazwisko. Tymczasem jej ojciec, Aleksander Lesz, to założyciel firmy informatycznej Softbank, która świadczyła usługi dla sektora bankowego.

Natalia Lesz nie ma w sobie nic z celebrytki. Rzadko bywa na salonach, milczy na temat swojego życia prywatnego i skupia na karierze muzycznej. Zaniedbuje nawet Instagram, obecnie jedno z najważniejszych miejsc autopromocji w internecie. Kiedy w 2014 roku przeprowadziła się na Śląsk, pojawiły się spekulacje, że zrobiła to z miłości dla pewnego tamtejszego biznesmena. Podpytywana o to przez Kingę Rusin w programie "DD TVN" odpowiedziała po prostu:

Nie tak się umawiałyśmy.

Natalia LeszScreen z Instagram.com/Natalia Lesz

Początkowo zmagała się z łatką dziecka, któremu ojciec załatwił karierę. W 2008 roku "Fakt" pisał, że kiedy dostała od widzów Superjedynkę, to głosy kupił jej ojciec. Pracą i talentem udowodniła jednak, że uznanie ze strony widzów było i jest zasłużone.

W listopadzie 2014 roku urodziła córkę. Ojcem małej Alicji jest chirurg, Adam Maciejewski.

Natalia LeszKAPIF.pl

Natalia LeszKAPIF.pl

Joanna Jakubas Joanna Jakubas L / EAST NEWS

Joanna Jakubas

Bogata i utalentowana. Joanna Jakubas to córka Zbigniewa Jakubasa, miliardera i inwestora giełdowego. W jednej ze spółek ojca udziały ma również i Joanna. Jej powołaniem jednak było zostać śpiewaczką sopranową. Koncertowała w różnych krajach, zaśpiewała z samym Andreą Boccellim. W rolę śpiewaczki wcieliła się także w filmie "Kamienie na szaniec". Poza tym mogliśmy ją oglądać w "Randce w ciemno", "Los numeros" i w serialu "Psie serce".

Wybieram utwory operowe, ponieważ podobają mi się, uważam, że są wspaniałe, czuję je i potrafię dobrze wykonać, ale nie wykluczam, że kiedyś zaśpiewam coś zupełnie innego. Nie boję się wyzwań. Zresztą teraz łączy się różne gatunki i wychodzą z tego ciekawe rzeczy - czytamy jej wypowiedź w książce "Polacy śpiewacy" Jacka Chodorowskiego.

Jak śpiewa, można się przekonać na poniższym filmie:

Wybieram utwory operowe, ponieważ podobają mi się, uważam, że są wspaniałe, czuję je i potrafię dobrze wykonać, ale nie wykluczam, że kiedyś zaśpiewam coś zupełnie innego. Nie boję się wyzwań. Zresztą teraz łączy się różne gatunki i wychodzą z tego ciekawe rzeczyL / EAST NEWS

Joanna JakubasL / EAST NEWS

Nicole Soszyńska Nicole Soszyńska KAPIF.pl

Nicole Soszyńska

Jej rodzice należą do elitarnej grupy najbogatszych ludzi w Polsce. Dorota Soszyńska i Wojciech Soszyński to właściciele marki Oceanic (która produkuje kosmetyki AA) i Euro Fragrance.

Nicole Soszyńska w Paryżu ukończyła architekturę, a w Berlinie kurs w szkole mody. Potem otworzyła przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie butik "Desir Paris", w którym sprzedawała produkty swoich ulubionych marek. Przez pewien czas lubiła bywać na salonach, jednak od kilku lat jej wizyty na oficjalnych imprezach należą do rzadkości.

Wraz z matką założyła bloga, zatytułowanego po prostu "Nasz blog". Prowadziły go przez kilka lat, jednak z końcem ubiegłego roku blog zakończył swój żywot, a Dorota Soszyńska zaprosiła fanów na Instagram.

Nicole Soszyńska i Dorota SoszyńskaKAPIF.pl

Nicole SoszyńskaKAPIF.pl

Victoria Grycan Victoria Grycan Screen z Instagram.com/Victoria Grycan

Marta Grycan

Victoria Grycan jest znana głównie z tego, że jest... Victorią Grycan. Czyli córką Marty Grycan, również znanej głównie z tego, że jest Martą Grycan. Obie panie nieustająco mają ambicję zostać "polskimi Kardashiankami". Pochodzą z rodziny, która dała Polakom jedne z najlepszych lodów w kraju i w ten sposób dorobiła się gigantycznego majątku.

Najpierw na imprezach pojawiała się sama Marta Grycan, ale w 2011 roku zaczęliśmy widywać u jej boku również Victorię. Obie mają konta na Instagramie, gdzie fani mogą śledzić ich luksusowe życie. Poza tym trudno coś więcej o nich powiedzieć.

Victoria GrycanInstagram.com/victoriagrycan

Victoria GrycanScreen z Instagram.com/Victoria Grycan

Victoria GrycanScreen z Instagram.com/Victoria Grycan

Victoria Wejchert i Jędrzej Dużyński Victoria Wejchert i Jędrzej Dużyński KAPIF.pl

Victoria Wejchert

Victoria Wejchert jest córką Jana Wejcherta, jednego z założycieli Grupy ITI. W 2009 r. jej ojciec zmarł, pozostawiając swoim dzieciom oraz czwartej żonie, Aldonie Wejchert, kontrolę nad medialnym imperium. W rodzinnym posiadaniu jest majątek o wartości 2,5 mld zł!

W 2015 roku "Wprost" ogłosił ją najmłodszą polską milionerką. Miała wtedy 26 lat i zarządzała majątkiem wartym 280 milionów złotych. Niestety, nie każdy jej biznes wypalił. Kiedy była w Londynie, wymyśliła sieć lokali "Friends", gdzie można byłoby szybko zjeść świeży i zdrowy posiłek. Sieć jednak od początku przynosiła straty i młoda bizneswoman musiała ją sprzedać.

W 2015 roku zaczęła spotykać się z Jędrzejem Dużyńskim, najmłodszym synem Maryli Rodowicz.

Victoria Wejchert i Jędrzej DużyńskiKAPIF.pl

Victoria Wejchert i Jędrzej DużyńskiKAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.