Maja Frykowska jest W CIĄŻY. Wygadała się jej przyjaciółka

Popularna Frytka jest w ciąży!

Maja Frykowska jest w szóstym miesiącu ciąży!

Maja Frykowska była do niedawna jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Potem przeszła jednak ogromna przemianę duchową, zmieniła imię z Agnieszki na Maję i wyszła za mąż. Teraz okazuje się, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Dobrą wiadomością podzieliła się przyjaciółka Frykowskiej.

Razem z Michałem tworzą rodzinę idealną. Otworzyli wspólny biznes, który idzie im rewelacyjnie, kupili mieszkanie w centrum, a teraz ich rodzina powiększy się. W marcu wzięli cichy ślub, a miesiąc później Majka powiedziała najbliższym, że spodziewa się dziecka, ponieważ nie chciała, żeby informacja przedostała się do mediów. Jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży, a jej mąż czule opiekuje się nią na każdym kroku. Tworzą parę idealną - tłumaczyła w rozmowie z Afterparty.pl. przyjaciółka Frykowskiej.

Jak dodała informatorka, Maja Frykowska jest teraz bardzo szczęśliwą osobą. Wcześniej wiele osób ją skrzywdziło, ale jej życie uległo zmianie o 180 stopni. Dlatego Maja jest konsekwentna i nie zamierza wracać do show-biznesu.

Maja FrykowskaMaja Frykowska Kapif Kapif

Teo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.