Chelsea Clinton urodziła córkę. Dumni dziadkowie pokazali pierwsze zdjęcia dziewczynki

"Nie moglibyśmy być szczęśliwsi" - napisał na Twitterze były prezydent USA. Bill i Hilary Clinton powitali na świecie swoją pierwszą wnuczkę, Charlottę.

W piątek o 19.03 przyszło na świat pierwsze dziecko  Chelsea Clinton , córki Billa i Hilary Clinton . Świeżo upieczona mama zatwittowała krótko:

Marc i ja jesteśmy przepełnieni miłością, podziwem i wdzięcznością, ponieważ świętujemy narodziny naszej córki, Charlotte Clinton Mezvinsky.

Chelsea Clinton o narodzinach dzieckaChelsea Clinton o narodzinach dziecka Screen z Twitter.com/ChelseaClinton Screen z Twitter.com/ChelseaClinton

Znacznie bardziej emocjonalnie ze światem radosną nowiną podzielił się były prezydent Stanów Zjednoczonych oraz jego żona. Oboje opublikowali na Twitterze urocze zdjęcie z wnuczką Charlotte.

Charlotte, ja i Twoja babcia Hilary Clinton nie moglibyśmy być szczęśliwsi - zatwittował Bill Clinton .
Jeden z najszczęśliwszych momentów w moim życiu - dodała Hilary Clinton.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Hilary Clinton i Bill Clinton z nowo narodzoną wnuczką CharlotteHilary Clinton i Bill Clinton z nowo narodzoną wnuczką Charlotte Screen z Twitter.com/billclinton Screen z Twitter.com/billclinton

Chelsea Clinton i Marc Mezvinsky są małżeństwem od 2010. Para wzięła ślub międzyreligijny, Mezvinsky jest bowiem praktykującym żydem, a Clinton metodystką. Ceremonia odbyła się Astor Courts. Goście na weselu mogli więc podziwiać piękny widok na rzekę Hudson, przegryzając raz po raz zakąski z bezglutenowo-wegańskiego bufetu.

Chelsea Clinton i Mark Mezvinsky.Chelsea Clinton i Mark Mezvinsky. Reuters Reuters

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.