Pamiętacie Monikę Lewinsky? Kochanka Clintona wraca na salony. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Afera Clinton-Lewinsky wstrząsnęła całą Ameryką. Poważany przez wielu prezydent stracił wtedy twarz i sympatię wielu wyborców. Skandal także w Polsce odbił się  szerokim echem ze względu na polsko brzmiące nazwisko głównej bohaterki. Jak dziś wygląda niegdysiejsza skandalistka?

Monica Lewinsky. Monica Lewinsky. Helene C. Stikkel / Office of the Secretary of Defense

Monica Lewinsky i afera rozporkowa

Monica Lewinsky to z pewnością najsłynniejsza stażystka w Białym Domu. Swego czasu nieźle namieszała i niemal złamała karierę Billowi Clintonowi. Sam prezydent zasłynął zaś z kultowego już dziś twierdzenia, że seks oralny to przecież nie seks. Cała afera wybuchła w 1998 roku, kiedy Lewinsky niechcący wygadała się swojej przyjaciółce o zażyłej znajomości z Clintonem. Sprawą zajął się prokurator. Clinton pełnił wtedy drugą kadencję prezydencką, pomówienia o romansie z młodą stażystką były mu więc zdecydowanie nie na rękę. Lewinsky zbliżyła się do Clintona, kiedy tuż po studiach odbywała staż w Białym Domu w 1995 roku. Clinton słynący ze swojej słabości do płci niewieściej, nie mógł się oprzeć wdziękom tej pięknej brunetki.

Monica Lewinsky i Bill Clintonmat. prasowe

Kiedy prawda ujrzała światło dziennie, Clinton początkowo wszystkiego się wypierał:

Nie miałem stosunków seksualnych z tą kobietą - zapewniał.

Potem okazało się, że prezydent uprawiał z nią seks, tyle że oralny, którego jak widać za seks nie uznawał. Mimo że prezydent się ośmieszył to społeczeństwo najwyraźniej wybaczyło mu słabość do intrygującej studentki. Clinton dokończył drugą kadencję, a cała sprawa nawet przysporzyła mu jeszcze popularności. Lewinsky zaś była na ustach wszystkich!

Monica Lewinsky Monica Lewinsky mat. prasowe

Monica Lewinsky

Monica Lewinsky stała się kimś na kształt celebrytki. Trafiła na okładki gazet, ścigali ją fotoreporterzy, a ona sama nie wzbraniała się przed występami w talk show.

Monica Lewinsky mat. prasowe

Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda?

Fot. MONlCALEWlNSKY /YouTube

Monica Lewinsky. Monica Lewinsky. East News

Monica Lewinsky

Kilka dni temu Monica Lewinsky gościła na imprezie urodzinowej amerykańskiej celebrytki Heather Kerzner. Na tym samym przyjęciu bawiły się także księżne Yorku, Beatrice i Eugenia. Mimo że jubilatka słynie ze znamienitych znajomości, mało kto spodziewał się spotkać na jej urodzinach niegdysiejszą skandalistkę. A jednak! Panie wyglądały jakby były w bardzo dobrej komitywie.

Monica LewinskyEast News

Lewinksy zaskoczyła nas wyjątkową świeżością i długimi gęstymi włosami. Czarna kreacja dodawała jej uroku. Była skandalistka w tym roku skończy 40 lat. Wygląda na tyle?

Monica LewinskyEast News

Monica Lewinsky. Monica Lewinsky. Bulls

Monica Lewinsky

Monica Lewinsky tuż po wybuchu skandalu nawet nieźle sobie radziła. Mimo że nie była dumna z tego, w jaki sposób stała się sławna, to jednak nie przeszkadzało jej to zarabiać na aferze. Lewinski przyznała wręcz, że musi za coś zapłacić rachunki. Celebrytka występowała w programach, w których opowiadała o swoim związku z Clintonem. Z powodu ciągłej walki o szczupłą sylwetkę, stała się specjalistką od odchudzania. Wystąpiła w reklamie odchudzającego programu Jenny Crai. Lewinsky chętnie bywała też na imprezach, w 2002 roku przybyła na Film Festival of Lincoln Center. Przez jakiś czas Lewinsky mieszkała w Wielkiej Brytanii. Tam w 2006 roku skończyła psychologię społeczną na London School of Economics. Celebrytka ostatecznie wróciła jednak do swojego mieszkania w Kalifornii.

Monica Lewinsky. Monica Lewinsky. Bulls

Monica Lewinsky

Znajomi Lewinsky twierdzą, że w jej sercu wciąż mieszka Clinton. To podobno właśnie przez niego nie wyszła za mąż i nie ma dzieci. Lewinsky miała żal do Clintona, że w swojej biografii z 2004 roku nie wyjawił prawdy na temat ich związku.


Mógł wszystko wyprostować, ale tego nie zrobił. Jest kłamcą. Nie oczekiwałam, że opisze nasz romans ze szczegółami, spodziewałam się jednak, że odwoła fałszywe oświadczenia, które składał, żeby ocalić prezydenturę. Tymczasem okazuje się, że ja podałam mu wszystko na tacy i powiedziałam: bierz, co chcesz, że byłam jak bufet, a on nie potrafił odmówić sobie deseru. To nieprawda. Nasz związek miał charakter partnerski. Jest mi przykro, że zrobił ze mnie osobę kompletnie pozbawioną charakteru - przytacza jej słowa Swiat.newsweek.pl.

Monica LewinskyBulls
Monica Lewinsky w 2011 roku: bawiła się wówczas na przyjęciu przed Oscarami w popularnej restauracji w Beverly Hills. Prezentowała się rewelacyjnie.

Monica Lewinsky. Monica Lewinsky. Bulls

Monica Lewinsky

W zeszłym roku Lewinsky zapowiedziała, że napisze autobiografię, w której zdradzi naprawdę pikantne szczegóły na temat związku z Clintonem. Jej przyjaciele uchylili rąbka tajemnicy, co znajdzie się we wspomnieniach.

Nienasycony apetyt prezydenta na seks w trójkącie, orgie i zabawy z użyciem najróżniejszych gadżetów - czytamy na Swiat.newsweek.pl.

Książka ma się ukazać już w tym roku. Jeśli do tego dojdzie, śmiemy twierdzić, że wywoła niemały skandal.

Monica LewinskyBulls

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.