Doda chwali się nową sylwetką i zdradza "przepis na fajne ciało i samopoczucie"

Gwiazda stosuje nową dietę.

"Przepis na fajne ciało i samopoczucie" - Doda pokazała na Facebooku zdjęcia "odchudzonej" sylwetki. Zdradziła też, jak zgubiła zbędne kilogramy i zyskała umięśniony brzuch.

Nigdy nie musiała stosować żadnych diet, by być w świetnej formie. Doda zawsze uprawiała dużo sportu, nie paliła papierosów i zdrowo się odżywiała. Teraz jednak jej chory kręgosłup nie pozwala na intensywny wysiłek fizyczny. W czasach mody na wytrenowaną sylwetkę musiała więc podjąć drastyczne kroki. Właśnie zdradziła, że stosuje specjalną dietę i wykonuje ćwiczenia przygotowane przez trenera personalnego.

Treningi i dieta, pierwsze efekty - napisała pod najnowszą fotką, która pojawiła się na Instagramie.

Na Facebooku napisała natomiast nieco więcej:

Przepis na fajne ciało i samopoczucie... Trener personalny Mr Szymon i dieta Essence Cleance.

Wcześniej gwiazda mówiła , że dieta ma trwać tylko 5 dni . Wychodzi jednak na to, że trzymała się jej przez ostatnich  kilka tygodni. Soki oczyszczające tej marki pokochały także Natalia Siwiec i Anna Lewandowska. To zdecydowanie nowy trend w odżywianiu gwiazd. W połączeniu z treningiem daje on niesamowity efekt. Wystarczy zobaczyć nowe zdjęcia Rabczewskiej.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Co ciekawe, jeszcze w czerwcu Doda zarzekała się, że nie stosuje żadnej rygorystycznej diety, a świetną sylwetkę ma od zawsze.

Od dziecka jest fanką zdrowego żywienia, co zresztą widać, bo jestem bardzo zgrabna. Lubię sport, ale rzadko kiedy mogę go uprawiać ze względu na mój kręgosłup - wyznała w rozmowie z Plotek.pl.
Zobacz wideo

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.