Cleo też puszczają nerwy? Odpowiada na ostrą krytykę zagranicznych mediów

Donatan i Cleo bronią się.

"Soft porno", "występ rodem z klubu ze striptizem" - zagraniczne media po półfinałowym występie Cleo i Donatana surowo oceniły całą koncepcję artystów. Ci, nie pozostają im dłużni.

Donatan i Cleo na bieżąco komentują na Facebooku wszystkie nastroje w mediach i wśród fanów, z jakimi stykają się przy okazji Eurowizji . Na kilka godzin przed finałem konkursu odnieśli się do surowych ocen części z europejskich portali (Zobacz: Niemiecki portal o występie Cleo i jej tancerek: Tych ruchów nauczyły się chyba w jednym z warszawskich klubów ze striptizem).

Do tej pory to raczej Donatan był tym, który nie przebiera w słowach i odpowiada wprost na wszelkie ataki (Zobacz: Donatan: Dziękujemy życzliwym, a malkontentom niech pęknie żyłka w oku. Turbodebili nie brakuje). Wypowiedzi Cleo były w porównaniu z jego bardziej stonowane. Teraz głos zabrała jednak również wokalistka.

Kochani atakują nas zagraniczne media pisząc niemiłe rzeczy na nasz temat - nie przejmujcie się tym Donatan ma rację mówiąc że oni po prostu nam zazdroszczą bo jest czego! Dziękuję za masę maili i wiadomości - chciałabym żebyście wiedzieli że wiele z nich przeczytałam i Wasze wsparcie dodaje mi pewności siebie. Od rana jesteśmy już w hali Eurowizyjnej i szykujemy się do występu Miłego popołudnia- napisała Cleo.

Wpis CleoWpis Cleo Screen z Facebook.com/CjakCLEO Screen z Facebook.com/CjakCLEO

Cleo w swoim wpisie odniosła się do dość kontrowersyjnej wypowiedzi Donatana, dotyczącej Conchity Wurst (Zobacz: Donatan popełnił na Facebooku wpis, który może pogrzebać nasze szanse na wygraną w Eurowizji. Internauci mu tego nie darowali).

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.