TAKIEGO wyznania się po niej nie spodziewaliśmy. Cameron Diaz od 20 lat nie używa...

Odstawiła...

"Nie używałam antyperspirantu już od 20 lat" - oświadczenie Cameron Diaz może cię zdziwić, ale gwiazda, która od kilku lat prowadzi bardzo zdrowy tryb życia, chce w ten sposób uniknąć zawartych w nim szkodliwych substancji. To zresztą przez nie, według Diaz, człowiek nieładnie pachnie, gdy się spoci.

Cameron Diaz od lat nie schodzi z pierwszych miejsc na listach najseksowniejszych kobiet świata. Amerykanie pokochali ją za urodę i wdzięk dziewczyny z sąsiedztwa, który z czasem przerodził się w niewyobrażalny seksapil. Dziś 41-letnia aktorka zachwyca tak samo, jak lata temu, gdy dopiero rozpoczynała karierę. Odkryła bowiem receptę na zdrowe ciało. Jedną z zasad, których trzyma się od lat, jest całkowite odstawienie szkodliwych kosmetyków.

Nie wierzę w działanie antyperspirantów - powiedziała w rozmowie z Eonline.com. - Używanie ich nie służy człowiekowi. Ja nie używałam antyperspirantu już od 20 lat! Śmierdzisz właśnie dlatego, że ich używasz. To one zatrzymują cały ten brzydki zapach. Odstaw go. Trzeba po prostu przystrzyc włosy pod pachami, one też trzymają zapach.

LANDMARK / PR PHOTOS/Landmark / PR Photos

To nie pierwszy raz, gdy Diaz zaskakuje swoim wyznaniami. Ostatnio aktorka napisała zresztą książkę pt. "Ja, kobieta. Jak pokochać i zrozumieć swoje ciało", w której radzi czytelniczkom, jak zdrowo i mądrze podchodzić do diety i swojej fizyczności. Radzi na przykład, żeby sprawdzać kolor moczu. Dzięki temu będziemy wiedzieć, czy nasze ciało nie jest odwodnione. Mocz powinien mieć kolor słomkowożółty, to oznacza, że nasz organizm jest dobrze nawodniony. Jeśli mocz ma kolor ciemnożółty, to znaczy, że za mało pijesz. Zdecydowanie odradza też depilację miejsc intymnych.

Słyszałam, że wśród młodych kobiet panuje moda na laserową depilację okolic bikini. Dla mnie jest to po prostu szalone! Bądźmy szczerzy, tak, jak inne części ciała, Twoje wargi nie są odporne na grawitację. Naprawdę chcesz je kiedyś pokazywać bez włosów? - ostrzega.

Co wy na to? Zaskoczeni?

aga

Więcej o: