Pamiętacie dostawcę pizzy z Oscarów? To nie aktor! Wiemy, kim jest

Gdy w trakcie gali oscarowej Ellen DeGeneres zamówiła pizzę i na scenie pojawił się dostawca, wielu myślało, że to po prostu specjalnie zatrudniony na tę okoliczność aktor. Nic z tego. Edgar to tak naprawdę współwłaściciel pizzerii.

Big Mama's and Papa's to w tym momencie chyba najbardziej znana pizzeria na świecie. To właśnie w niej Ellen zamówiła pizzę, którą potem rozdała zgromadzonym na Oscarach gwiazdom, a te zajadały się ze smakiem (Zobacz: Nawet Brad Pitt się zajadał! Ellen DeGeneres zamówiła na galę... PIZZĘ! ). Jedzenie dostarczył współwłaściciel lokalu, Edgar (drugim współwłaścicielem jest jego brat). Nie miał on zielonego pojęcia, że znajdzie się na scenie i spotka największe gwiazdy Hollywood. O wrażeniach opowiedział Ellen, która zaprosiła go do poniedziałkowego wydania swojego talk show.

Powiedzieli, że dostarczam pizzę scenarzystom. Kiedy przyjechałem, powiedzieli, żebym poczekał i wtedy ty wyszłaś. Powiedziałaś: "Dam ci znać, kiedy masz za mną iść." A ja na to: "Gdzie idziemy?" Odpowiedziałaś: "Chodź teraz za mną." Idę i... jestem na scenie. Byłem w szoku!

Gdyby tego było mało, Edgar miał okazję zobaczyć z bliska swoją ulubioną aktorkę, Julię Roberts.

Była moją kobietą ze snów. Oglądałem jej filmy, gdy mieszkałem w Moskwie, "Pretty Woman"... Więc to było dla mnie nieprawdopodobne, że podałem jej pizzę.
 

A tak to wyglądało w niedzielę na gali:

Ellen DeGeneres Gets Pizza Delivered To Oscars... przez houdekharcha

Ellen rozdała gwiazdom pizzę, ale nie zamierzała sama za nią zapłacić. Ze słynnym kapeluszem Pharrella w dłoni (Zobacz: Dziwaczny kapelusz Pharrella. Internet już się śmieje ) zeszła na widownię i zbierała pieniądze. Jak się okazało, w kapeluszu było około 600 dolarów. Sama dorzuciła jeszcze 400 i wręczyła Edgarowi. To się nazywa napiwek!

Ellen DeGeneres i Brad PittEllen DeGeneres i Brad Pitt REUTERS/LUCY NICHOLSON Ellen DeGeneres i Brad Pitt / REUTERS/LUCY NICHOLSON

Ach, no tak, zapomniałabym, Lupita Nyong'o wrzuciła do kapelusza błyszczyk do ust :)

embed

Po dostarczeniu pizzy na galę Edgar, przywieziony przez oficjalną oscarową limuzynę, wrócił do swojej pizzerii po kolejne 9 pizz i wrócił do Dolby Theatre.

EdgarEdgar GREG TIDWELL,PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/Greg Tidwell,PacificCoastNews Edgar / GREG TIDWELL/PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS

A tak wygląda słynna pizzeria:

Pizzeria Big Mama's and Papa'sPizzeria Big Mama's and Papa's GREG TIDWELL/PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS GREG TIDWELL/PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

Magdalena Terepka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.