Doda skomentowała związek Rozenek i Majdana! "Małgorzata jest..."

CZy Doda życzy byłemu mężowi szczęścia u boku innej kobiety?

Małgorzata, wydaje mi się, może nas zdziwić, bo ona jest zodiakalnym Bliźniakiem, więc ta druga jej twarz to może być cały Radzio - powiedziała Doda w swoim ostatnim wywiadzie. A co myśli o związku byłego męża z Perfekcyjną Panią Domu?

O tym związku mówią ostatnio wszyscy. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan przestali już kryć się ze swoimi uczuciami (Zobacz: Zakochani Rozenek i Majdan przyłapani na gorących pocałunkach w centrum handlowym ). W końcu głos zabrała sama Doda !

Pięć lat minęło już od naszego rozstania. Chciałabym, żeby w końcu ułożył sobie życie. Tym bardziej, że oni są wizualnie do siebie z Małgorzatą bardzo podobni. Uważam, że są jak rodzeństwo. Zresztą ona jest bardzo podobna do jego mamy. Kiedyś czytałam taki artykuł, że ludzie najlepsze pary tworzą jak są do siebie wizualnie podobni, a oni naprawdę są jak rodzeństwo. Bardzo podobny kolor oczu, układ buzi - twierdzi.

Doda sugeruje także, że prawdziwe oblicze Perfekcyjnej Pani Domu dopiero poznamy. Uważa, że może ukrywać swoją dziką naturę.

Małgorzata, wydaje mi się, może nas zdziwić, bo ona jest zodiakalnym Bliźniakiem, więc ta druga jej twarz to może być cały Radzio. I tutaj mogą się naprawdę dogadywać fantastycznie i nie tylko testy białej rękawiczki.

Doda Doda  Kapif Kapif

Gwiazda nie chciała jednak zdradzić, czy jej zdaniem związek ma szanse na przetrwanie. Musiałaby poznać bliżej Rozenek i ocenić jak "funkcjonuje" ona w połączeniu z Majdanem.

Radka znam 10 lat i dla dobra naszej przyjaźni nie będę się wypowiadać na ten temat.

Obejrzycie cały wywiad Dody dla Lula.pl .

Zobacz wideo

aga

Więcej o: