Kupicha został ojcem po raz trzeci. "Niedługo przedstawię wam ją i jej mamę"

Piotr Kupicha został ojcem. Jego partnerka, Ewelina, urodziła córkę.

Piotr Kupicha wyprzedził wszelkie plotki na swój temat. Zamiast czekać, aż tę informację wytropią media, sam pochwalił się na swoim Facebooku wesołą nowiną. Muzyk został niedawno po raz trzeci ojcem. Poinformował także, że niedługo przedstawi fanom swoją wybrankę i matkę dziecka, a także nowo narodzoną córeczkę, Jagódkę.

Kochani!!! Mam dla Was wspaniałą wiadomość i chce by dotarła ona do Was bezpośrednio z pod "mojego pióra". Jak wiecie, mam dwóch synów - Pawełka i Adasia, ale od niedawna na świecie jest też ktoś równie ważny - Urodziła mi się córeczka Jagódka!!! Wiem, że ta wiadomość wywoła trochę zamieszania, ale mam szczera nadzieje, że wszyscy moi fani, sympatycy i przyjaciele pokochają Jagódkę tak mocno jak Ja. Niedługo Wam ja przedstawię, ją i jej mamę Ewelinę - teraz odpoczywają i czuja się dobrze. Piotr - napisał na Facebooku.

Piotr Kupicha Feel.Piotr Kupicha Feel. Facebook.com/Piotr Kupicha Feel Facebook.com/Piotr Kupicha Feel

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Kupicha ogłosił, że rozwiódł się z żoną w sierpniu zeszłego roku. Jak nie trudno obliczyć, jego wybranka musiała już wtedy być w ciąży. Kupicha i jego była żona Agata byli małżeństwem przez 9 lat. Mają dwóch synków: 9-letniego Pawła i 5-letniego Adama.

Okładka 'Gali'Okładka "Gali" Gala.pl Gala.pl

Vic

Więcej o: