Staś, Henryk, a może Jakub? Wybieramy imię dla nowo narodzonego synka Anny Muchy

Jak według Was Anna Mucha powinna nazwać swojego synka? Oto kilka naszych propozycji.

Anna Mucha pochwaliła się 19 stycznia koło godziny 14:00, że drugi raz została mamą. (Zobacz: Anna Mucha URODZIŁA! Pokazała już pierwsze zdjęcia dziecka i zdradziła jego płeć ). Aktorka i jej partner Marcel Sora mają już dwuletnią córkę Stefanię. Mucha pokazała też zdjęcia chłopca na swoim blogu, ale fotografię podpisała tylko "Syn". Nie wiemy, więc jeszcze jak para ma zamiar nazwać swoje drugie dziecko. Dlatego pytamy Was o typy na imię dla syna Muchy.

Ostatnio wśród gwiazd popularne są imiona tradycyjne - takie jakie najczęściej noszą nasze babcie i dziadkowie. I tak oto Justyna Steczkowska nazwała swoją córkę Helena, dziecko Małgorzaty Sochy to Zosia, Dorota Gardias ma córkę Hanię, a Alicja Bachleda-Curuś ma syna Henryka Tadeusza. Mucha, która córkę nazwała Stefania, mogłaby skusić się na tego typu tradycyjne imię. Naszymi faworytami są: Stanisław (imię dziadka aktorki), Henryk, Franciszek, Czesław, Antoni albo wreszcie Stefan - aktorka miałaby wtedy "komplet".

Screen z Anna-mucha.bloog.pl

Z drugiej strony Anna Mucha jest trochę zwariowaną osobą. Dlatego mogłaby też pójść drogą znanych pań, które swoje dziecko nazwały w bardzo oryginalny sposób. Przypomnijmy: Sara May ma syna Robina, Joanna Liszowska córkę Emmę, Katarzyna Skrzynecka córkę Alikię Ilię. Syn prezenterki Doroty Gawryluk na imię ma Nikon, a Edyty Górniak Allan. Jednak w programie "Dzień Dobry TVN" prawie dwa lata temu aktorka wyśmiała imię córki Skrzyneckiej, więc raczej nie skusi się na aż tak nietypowy wybór.

Może Anna Mucha zaskoczy wszystkich i wybierze imię, które nie będzie się wyróżniało. Myślimy nad imieniem Jakub, chociaż na takie imię mógłby nie zgodzić się Marcel - partner aktorki (Mucha parę lat była w związku z Kubą Wojewódzkim).

Być może Mucha wybierze również imię, które podobne będzie do imienia jej ukochanego - Marcela: Mariusz, Miłosz albo Marcin. A może nazwie synka Krzysztof - tak jak na imię ma jej ojciec?

Jak według Was Mucha powinna nazwać synka? Zagłosujcie w naszej sondzie, a swoje pomysły piszcie w komentarzach poniżej!

Anna MuchaAnna Mucha EastNews EastNews

Zobacz wideo

majk

Jakie imię Anna Mucha wybierze dla swojego synka?
Więcej o: