Kożuchowska i Dereszowska narzekają na zarobki: Ten zawód nie oddał mi tyle, ile zainwestowałam. Martwię się o kasę

Wydawałoby się, że gwiazdy nie powinny narzekać na zarobki.

Zarobki polskich gwiazd nie należą do najmniejszych. Najwyższe honoraria oczywiście dostają ci, którzy w show-biznesie są już jakiś czas i którym z powodzeniem udaje się podtrzymać zainteresowanie mediów swoją osobą. Jak podało "Twoje imperium", Małgorzata Kożuchowska może zarabiać nawet 12 tysięcy złotych dziennie. Zdaniem aktorki takie pieniądze nie odpowiadają wysiłkowi, jaki wkłada w przygotowanie się do roli.

Pracy poświęciłam bardzo dużo czasu, sił, zdrowia i chociaż mam wrażenie, że dużo osiągnęłam to ten zawód nie oddał mi tyle, ile w niego zainwestowałam. No ale jeszcze nie umieram, więc może ten rachunek się wyrówna.

Kożuchowska zdradziła też, że praca czasami stawia ją przed poważnymi życiowymi wyborami:- Dokładnie w tym samym dniu, w którym miałam pierwszą premierę u Jarockiego, moja siostra urodziła dziecko. Nie użalałam się nad sobą, bo to były moje wybory, bo aktorstwo tak mnie pochłaniało. Czuję się fair wobec siebie. Niczego nigdy nie odpuściłam, ale zawsze byłam w tym co robię uczciwa.

Pracy poświęciłam bardzo dużo czasu, sił, zdrowia i chociaż mam wrażenie, że dużo osiągnęłam to ten zawód nie oddał mi tyle, ile w niego zainwestowałam - powiedziała w wywiadzie dla "Pani". - No ale jeszcze nie umieram, więc może ten rachunek się wyrówna.Kożuchowska zdradziła też, że praca czasami stawia ją przed poważnymi życiowymi wyborami:- Dokładnie w tym samym dniu, w którym miałam pierwszą premierę u Jarockiego, moja siostra urodziła dziecko. Nie użalałam się nad sobą, bo to były moje wybory, bo aktorstwo tak mnie pochłaniało. Czuję się fair wobec siebie. Niczego nigdy nie odpuściłam, ale zawsze byłam w tym co robię uczciwa.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Kapif Kapif

Wypowiedź Kożuchowskiej wywołała gorącą dyskusję o zarobkach w show-biznesie. Okazało się, że nie tylko ona nie jest zadowolona ze swojej sytuacji. Także Anna Dereszowska chciałaby, żeby jej sytuacja wyglądała nieco lepiej.

Mam fajnie, bo jestem bogata? Proszę mi wierzyć, że martwię się o kasę. Znam wiele zamożniejszych osób, ale rzeczywiście nie mogę narzekać - przyznała w "DD TVN".

Anna Dereszowska.Anna Dereszowska. East News East Newsv

Dereszowska w ostatnim czasie występuje głównie w teatrze, a jak wiadomo, właśnie tam pracujący aktorzy zarabiają najmniej. Nie jest tajemnicą, że najbardziej opłaca się grać w serialach. Jak podawał "Super Express", po tegorocznych wakacjach wiele gwiazd dostało podwyżki. 12 tysięcy za dzień pracy dostaje nie tylko Małgorzata Kożuchowska, ale też Agnieszka Dygant i Jan Wieczorkowski.

Całkiem nieźle radzi sobie Jakub Wesołowski, którego dniówka oscyluje w okolicach 10 tysięcy złotych. Nieco mniej, bo 8 tysięcy złotych, zarabia ponoć Michał Żebrowski, a Małgorzata Socha - 7 tysięcy złotych. Mało?

psz

Więcej o: