Nie tylko Górniak przeżywa śmierć Walkera. Żmuda Trzebiatowska: Jest moim NIEŚMIERTELNYM! Cała twarz we łzach!

Aktorka zamieszcza emocjonalne wpisy na portalu społecznościowym.

Śmierć Paula Walkera przeżył cały świat - jego fani, przyjaciele, gwiazdy kina. Wśród tych osób nie zabrakło także polskich sław. Najpierw internauci kpili z teorii Edyty Górniak , która sugerowała, że śmierć aktora nie była kwestią nieszczęśliwego wypadku (Zobacz:  Edyta Górniak wysnuwa teorie spiskowe: Informacje o powodzie śmierci Walkera nie są prawdziwymi ). Teraz do grona żałobników dołączyła Marta Żmuda Trzebiatowska . Aktorka nie potrafi poradzić sobie z emocjami, które towarzyszą jej po śmierci Walkera.

Ciężko mi się z tym pogodzić. Doczytałam się, że przyjaciel Paula z dzieciństwa był na miejscu wypadku jako ten z pierwszych. Mówił, że go widział... Próbował go wyciągać, ale nie dał rady bo Paul był uwięziony i oczywiście nieprzytomny, a ogień robił swoje. Jego ramię zostało nawet mocno poparzone w wyniku ratowania - napisała aktorka na swoim Facebooku.

Marta Żmuda TrzebiatowskaMarta Żmuda Trzebiatowska Kapif

Kapif

Paul WalkerPaul Walker East News East News

Żmuda Trzebiatowska wstawia na swojego Facebooka kolejne filmy, którymi upamiętnia odejście gwiazdora serii "Szybcy i wściekli".

Wpis Marty Żmudy TrzebiatowskiejWpis Marty Żmudy Trzebiatowskiej Screen z Facebook.com/MartaŻmudaTrzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska  Screen z Facebook.com/MartaŻmudaTrzebiatowska Screen z Facebook.com/MartaŻmudaTrzebiatowska

Aktorka bierze także udział w gorącej dyskusji, jaka odbywa się pod jej wpisami.

Nie mogę się z tym pogodzić! Dlaczego Bóg odbiera nam takich ludzi? Oni mieli całe życie przed sobą. Cholera!
Dla nich to nie była płytka i tania adrenalina, a całe życie. Roger Rodas był zawodowym kierowcą rajdowym, samochody i prędkość to coś, co kochali...

Marta Żmuda TrzebiatowskaMarta Żmuda Trzebiatowska Screen z Facebook.com/MartaŻmudaTrzebiatowska Screen z Facebook.com/MartaŻmudaTrzebiatowska

Marta Żmuda TrzebiatowskaMarta Żmuda Trzebiatowska Kapif Kapif

Jej emocjonalnych wpisów nie omieszkała skomentować Karolina Korwin Piotrowska .

Histeria? - pyta dziennikarka.

Dziennikarka nie potrafi zrozumieć nagłej "histerii" Polaków po śmierci Paula Walkera. Odniosła się do tego w jednym z wpisów na swoim Facebooku.

Ok, pytacie non stop w wiadomościach, więc odpowiadam: Nie, nie płakałam po Walkerze. Tak, wiem, jestem zła i czeka mnie piekło. Pewnie nie mam też serca.

Karolina Korwin PiotrowskaKarolina Korwin Piotrowska Kapif Kapif

Zobacz wideo

aga

Więcej o: