Czesław Mozil zdemolował kawalerkę Jakóbiaka? "Bardzo przepraszam, chyba mnie trochę poniosło"

Czesław Mozil był gościem u Łukasza Jakóbiaka i nieco się zagalopował.

Czesław Mozil gościł w środę w programie Łukasza Jakóbiaka "20m2 Łukasza". Zaczęło się spokojnie i wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej miłej atmosfery. Jakóbiak zachęcał do zadawania pytań muzykowi.

Czesław Mozil.Czesław Mozil. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Wystarczyły jednak 2 godziny, by muzyk zrobił niezłą demolkę w pokoju Jakóbiaka. Mozil dał wyraz swojemu porywczemu charakterowi i prawdopodobnie przewrócił regał z książkami, a cała jego zawartość wysypała się na podłogę. Czesław Mozil jednak szybko się zreflektował i gorąco przeprosił prowadzącego.

Właśnie wróciłem od Łukasza i chyba mnie trochę poniosło. Zawsze panuje nad emocjami co do pytań mi zadanych ale tym razem nie potrafiłem zapanować nad sobą. Łukasz bardzo ciebie przepraszam...! Było bardzo miło i twoje 20m2 są po prostu mega urocze. Chyba poczułem się za bezpiecznie. Jeszcze raz przepraszam Panowie.... Pozdrawiam serdecznie, Wujek Czesław dziś w nie najlepszej formie.... - napisał na Facebooku.

Czesław Mozil.Czesław Mozil. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Mozil zamieścił zdjęcie zdemolowanego pokoju. Na zdjęciu widać, jak uporządkowany pokój zmienił się w pobojowisko. Wszystkie książki, zeszyty i teczki, a nawet Bogu ducha winna roślinka, znalazły się na podłodze.

Czesław Mozil.Czesław Mozil. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Niezły rozgardiasz!

Kawalerka Łukasza Jakóbiaka po wizycie Czesława MozilaKawalerka Łukasza Jakóbiaka po wizycie Czesława Mozila Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Co tak rozwścieczyło Mozila? Czyżby Jakóbiak zadał zbyt osobiste pytania? ;) Dowiemy się tego z wywiadu prowadzącego już niedługo.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

Vic

Więcej o: