Była królową szkoły, ma dużo fałszywych kont na Twitterze i niewyparzony język. Córka Eminema to niezłe ziółko!

Pamiętamy ją z teledysków popularnego rapera Eminema. Była wtedy małą, słodką dziewczynką, o której i dla której zakochany ojciec pisał piosenki. Dzisiaj ma już 18 lat i niedawno została królową szkoły. Zobaczcie, jak wygląda jedyna biologiczna córka Eminema Hailie Jade Scott Mathers.

Eminem

Marshall Mathers, czyli Eminem stał się żywą legendą. Chociaż największe sukcesy odnosił na początku nowego millenium, znowu wraca na szczyt. 41-raper i producent zdobył właśnie statuetkę MTV EMA dla najlepszego wykonawcy hip-hopowego. Raper ma na swoim koncie mnóstwo różnych nagród w tym 3 statuetki Grammy i Oscara. Muzyk jest również ojcem. Ma jedną biologiczną córkę Hailie Jade Scott Mathers i dwie adoptowane: Alaina "Lainey" Scott, dziecko siostry Kimberley Scott oraz Whitney Scott, dziecko z poprzedniego związku Kimberley. Jest również prawnym opiekunem młodszego, przyrodniego brata Nathana. Eminem opiekuje się wszystkimi, ale to Hailie jest jego oczkiem w głowie. Trudno uwierzyć, że mała dziewczyna z tatuażu Eminema ma już 18 lat!

eminem

Hailie Jade ScottScreen YouTube

Hailie Jade Scott Hailie Jade Scott Screen Facebook

Córka Eminema - Hailie Jade Scott

Hailie jest owocem wielkiej, lecz trudnej miłości Eminema i Kimberley Anne Scott. Para rozwodziła się, aż dwa razy. Teraz choć nie są już razem, wspólnie opiekują się nastoletnią córką. Kiedy Hailie przyszła na świat, Eminem oszalał ze szczęścia. Do swojej ukochanej córki nawiązywał w wielu utworach m.in w "Hailie's Song", "My Dad's Gone Crazy", "Like Toy Soldiers", "'97 Bonnie & Clyde", "Mockingbird" czy "When I'm Gone". Córka pojawiła się też w niektórych teledyskach rapera. Eminem podkreśla, że Hailie jest dla niego najważniejsza w życiu.

Najpierw jestem ojcem. Bycie ojcem jest dla mnie ważniejsze niż bycie raperem. Moja córka zawsze będzie na pierwszym miejscu. Jeżeli w jej życiu dzieją się jakieś ważne rzeczy, zawsze staram się być blisko, jeżeli jest taka potrzeba, rzucam to co aktualnie robię i jestem przy niej - cytuje wypowiedź rapera portal Huffingtonpost.com.

Trudno uwierzyć, jaka córka Eminema jest już duża. Wydawać by się mogło, że dopiero wczoraj była małą dziewczynką.

Hailie Jade ScottScree YouTube

Hailie Jade Scott Hailie Jade Scott Screen YouTube

Hailie Jade Scott

Hailie wyrosła na piękną dziewczynę. Niedawno została nawet w swoim liceum królową balu. Córka Eminema jest najpopularniejszą i najbardziej lubianą dziewczyną w szkole. W liceum mówi się, że Hailie wyrosła na mądrą, wysportowaną i twardą młodą kobietę. Eminem, który był dumny z córki, nie pojawił się na samej koronacji, ponieważ nie chciał zakłócić tak ważnego w życiu jego córki momentu. Jak dowiedział się jeden z tabloidów, raper obserwował całą uroczystość z boku, tak aby nie zauważyli go inni uczniowie.

Hailie Jade ScottScreen Instagram

Hailie Jade ScottScreen Twitter

Hailie Jade Scott Hailie Jade Scott Screen Facebook

Hailie Jade Scott

Córka Eminema odziedziczyła po nim podobno niewyparzony język i naturę buntowniczki. Hailie jest bardzo aktywna w sieci, co 3 lata temu skończyło się skandalem. Ma bardzo dużo fałszywych kont. Na jednym z tych, które było podpisane jako oficjalne widniał wpis, który obrażał Taylor Swift

Droga @taylorswift13, proszę przestań puszczać się na prawo i lewo z każdym gościem, którego zobaczysz. Wszyscy wiemy, że robisz to tylko po, aby nagrać następny album.

Hailie miała być zła na wokalistkę, że ta spotyka się z jej platoniczną miłością, Harrym Styles'em z zespołu "One Direction".

Jeżeli @taylorswift13naprawdę umawia się z miłością mojego życia Harry_Styles, będę naprawdę nieszczęśliwa.
Tymi słowami ktoś kto prawdopodobnie podszywał się pod córkę Eminema wywołał burzę i złość wszystkich fanów Swift, dlatego bardzo szybko przeprosił za swoje zachowanie.
Nie sądziłam, że ludzie tak zareagują na mojego tweeta, ja napisałam go dla zgrywy. Przepraszam Cię @taylorswift13 za moją niedojrzałość.

Eminem bronił córki w mediach, mówiąc że konto nie należało do niej.

Hailie Jade Scott Hailie Jade Scott Screen Facebook

Hailie Jade Scott

Chociaż media wróżyły jej wokalną karierę, ona na razie nie nie wykazała żadnego zainteresowania nagraniem płyty. Na razie woli spotykać się z przyjaciółmi i uprawiać sport. Szczególnie siatkówkę. W szkolnej drużynie piękna 18-latka dumnie nosi koszulkę z numerem 4.

Lubiła koszykówkę od kiedy była małym dzieckiem, równie długo uprawiała gimnastykę. Siatkówkę odkryła, kiedy była w szóstej klasie - czytamy na stronie Invaded-spaces.webs.com.

Hailie Jade ScottScreen cvhsvolleyball.weebly.com

Hailie Jade Scott Hailie Jade Scott Screen Facebook

Hailie Jade Scott

Na razie Hailie Jade Scott nie ma na siebie pomysłu.

Hailie nie posiada planów na przyszłość, jeśli chodzi o szkołę. Ojciec nie zamierza jej do niczego zmuszać - czytamy na stronie cytowanego portalu. - Sport ją naprawdę interesuje, więc ma nadzieję na jakieś stypendium sportowe, które pomogłoby jej pomóc podjąć decyzję o studiach, nie ze względu na pieniądze, oczywiście, lecz ze względu na grę. Na razie jest całkiem zadowolona z tego, co robi - czytamy.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.