Ma 25 lat, dyplom z marketingu i uwielbia czekoladowy wulkan. Kim jest nowa Miss Universe

Miss Universe 2013 została Gabriela Isler - Miss Wenezueli. Zobacz, kim jest kobieta, która nosi koronę najpiękniejszej
Gabriela Isler, Miss Wenezueli, Miss Universe Gabriela Isler, Miss Wenezueli, Miss Universe REUTERS/MAXIM SHEMETOV

Gabriela Isler

Gabriela Isler ma 25 lat i jest trzecią Miss Universe z Wenezueli w przeciągu 6 ostatnich lat, a siódmą w historii całego konkursu. Isler nie mogła uwierzyć w swoją wygraną. Zaraz po koronacji wyznała dziennikarzom:

Jest we mnie teraz tyle emocji. Nie potrafię nawet wyrazić tego co czuję w tym momencie. Jestem w szoku. Czuję się zaszczycona, że mogłam tu być.

Gabriela Isler, Miss Wenezueli, Miss UniverseAP/Pavel Golovkin

Miss Wnezueli Miss Wnezueli REUTERS/HANDOUT

Gabriela Isler

Nowa najpiękniejsza kobieta ma 178 centymetrów wzrostu i idealne wymiary 90-60-90. Isler ukończyła studia licencjackie na kierunku marketing i zarządzanie. Pracuje jako prezenterka z wenezuelskiej telewizji. Jako Miss Universe będzie podróżowała po całym świecie, więc kariera w Venevision TV będzie musiała na razie poczekać.

Gabriela IslerScreen Instagram

Gabriela Isler z chłopakiem Gabriela Isler z chłopakiem Screen Instagram

Gabriela Isler

Dużo osób zastanawiało się czy najpiękniejsza kobieta ma partnera. Musimy ostudzić entuzjazm wszystkich panów, ponieważ Gabriela od dwóch lat jest zakochana. Jej wybranek to Alberto D. Figueroa Taylor. Para uwielbia razem podróżować, a chłopak Miss uwielbia ekstremalne sporty. Alberto towarzyszył Gabrieli podczas podróży do Moskwy, gdzie spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem tamtejszych mediów. Był nawet śledzony przez moskiewskich paparazzi. Chłopak powiedział tez mediom, jak przeżywa cały konkurs.

To jest trudne. Jestem niespokojny, bo nie wiem czy ona wraca do Wenezueli czy do Nowego Jorku. Dla partnera to okropne i przerażające doświadczenie, ale przeznaczenie samo wybierze co się z nią stanie - wyznał w mediach. - Wszystko było naprawdę trudne odkąd tu przyjechaliśmy. Ona chodzi do łóżka o 2:00, wstaje o 6:00, to może naprawdę wykończyć fizycznie. Jestem z niej bardzo dumny i dla mnie ona już wygrała - mówił przed wielką galą.

Gabriela Isler z chłopakiemScreen Instagram

Gabriela Isler z chłopakiemScreen Instagram

Gabriela Isler Gabriela Isler Screen Instagram

Gabriela Isler

Prawdziwe imię nowej Miss Universe to Maria Gabriela Isler. Przez rodzinę i przyjaciół nazywana jest często "Molly". Gabriela jest bardzo rodzinna. Jej największym autorytetem jak mówi jest matka, która nauczyła ją, że:

Nie ma takiego niepowodzenia, po którym kobieta nie mogłaby się podnieść.

Gabriela uważa również, że jedną z jej najważniejszych ról w życiu jest pomoc w opiece nad siostrzenicą. Isler pomaga swojej siostrze wychować jej córkę i jak wyznała, sama czuje się dla niej jak matka. Najpiękniejsza kobieta wyznała także, że najbardziej lubi spędzać wolny w domu, otoczona ludźmi, których kocha.

Gabriela IslerScreen Instagram

Gabriela Isler

 Gabriela Isler Screen Instagram

Gabriela Isler

Trudno w to uwierzyć, ale Miss Universe ma słabość do czekolady. A jej ulubiony deser to czekoladowy wulkan, z płynną, ciepłą czekoladą w środku. Po takim posiłku kalorie spala na siłowni lub podczas tańca Flamenco, który trenuje od dziecka.

Gabriela Isler   Screen Instagram

Gabriela Isler Gabriela Isler Mat. promocyjne

Gabriela Isler

Kiedy Gabriela Isler wygrała, polscy internauci delikatnie mówiąc nie byli zachwyceni wyborem. Uważali, że nasza miss, Pauliną Krupińska, bardziej zasłużyła na ten tytuł (Miss Polonia nie weszła nawet do finałowej 16-tki). Zaczęto poddawać w wątpliwość naturalność Miss Wenezueli, a nawet jej płeć.

Komentarz z Plotek.plPlotek.pl

Komentarz z Plotek.plPlotek.pl

Gabriela IslerMat. promocyjne

Paulina KrupińskaAP

Gabriela Isler Gabriela Isler Mat. promocyjne

Gabriela Isler

My jednak ochłonęliśmy i zachwyciliśmy się jej wdziękami i przede wszystkim przekonaliśmy się, że jest sympatyczna. Tak prezentowała się w stroju narodowym.

Gabriela Isler, Miss Venezuela REUTERS/HANDOUT

Gabriela Isler, Miss Wenezueli, Miss UniverseAP/Pavel Golovkin

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.