Małgorzata Tusk chciała zostawić Donalda dla jego kolegi. Premier zemścił się na rywalu?

Małgorzata Tusk o miłości sprzed lat.

Małżeństwo Małgorzaty Tusk i Donalda Tuska nie jest idealne. Jak w każdym związku zdarzały się porywiste burze, jednak zawsze po nich wychodziło słońce. 30 lat temu jednak o mały włos nie doszłoby do rozstania. Wszystko za sprawą kolegi Donalda Tuska, którego tożsamość ustalił Fakt.pl. Tym trzeci był Wojciech Fułek.

Wydawało mi się, że po pierwsze, mało znaczę w twoim życiu, a po drugie, że nie sprawdzasz się jako mąż - mówiła w wywiadzie dla miesięcznika "Pani" Małgorzata Tusk.

W latach 80. młodej mężatce i młodej mamie doskwierała samotność. Gdy Donald Tusk coraz bardziej angażował się w działalność opozycyjną, Małgorzata całe dnie spędzała w domu z synkiem.

Znalazłam. Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę - pisze w swojej autobiografii "Między nami". - Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzył.

Pocieszeniem w samotności i bezradności okazała się obecność kolegi Donalda Tuska, Wojciecha Fułka. Tabloid opisuje go jako "przystojnego, szarmanckiego poetę i pisarza". Przyszła premierowa nie była obojętna na jego względy. Poryw serca był na tyle silny, że Małgorzata Tusk nosiła się z zamiarem odejścia od męża dla nowej miłości.

Nie chcę rozmawiać o sprawach prywatnych - uciął sprawę Fułek, wypytywany o jego zażyłość z Tusk przez Fakt.pl.

Jak wiemy, małżeństwo Tusków przetrwało. Jednak podobno premier chował urazę do rywala. Według tabloidu jedna z kluczowych decyzji politycznych miała być właśnie podyktowana dawną zadrą.

Premier bardzo przeżył tamte chwile. Czy się zemścił? Gdy Fułek kandydował na prezydenta Sopotu, Tusk poparł jego rywala - Karnowskiego, który był wtedy bohaterem skandalu korupcyjnego - czytamy na Fakt.pl.

Małgorzata TuskMałgorzata Tusk Fot. materiały wydawnictwa Znak Fot. materiały wydawnictwa Znak

karo

Więcej o: