To już dziś! Kasia Zielińska bierze ślub. Pewne informacje

Katarzyna Zielińska dziś zostanie żoną.

Pierwszym tematem poruszanym w dzisiejszym "Pytaniu na śniadanie" były śluby gwiazd. Jednym z gości była Ewa Wojciechowska, serdeczna przyjaciółka Kasi Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego (narzeczonego Kasi), która jako pierwsza potwierdziła to, o czym plotkowano od dawna:

Tak mogę to potwierdzić, Kasia Zielińska dziś bierze ślub i to jest na razie jedyna informacja, którą mogę upublicznić - powiedziała Wojciechowska Tomaszowi Kammelowi i Monice Richardson , gospodarzom programu.

Co do szczegółów samej ceremonii, nadal dysponujemy jedynie wiadomościami, podawanymi przez prasę i anonimowych "życzliwych znajomych" aktorki, nie są więc to zbyt pewne źródła. Mówiło się, że ślub ma się odbyć w rodzinnym mieście Zielińskiej - Starym Sączu, potem pojawiły się doniesienia, że jednak narzeczeni powiedzą sobie "tak" w Warszawie, a wesele odbędzie w Arkadach Kubickiego. W co wierzyć?

Katarzyna Zielińska, Ewa WojciechowskaKatarzyna Zielińska, Ewa Wojciechowska KAPIF KAPIF

Ewa Wojciechowska zapowiedziała dziś:

Nie mogę powiedzieć teraz, kto jest projektantem sukni, jednak po ślubie będzie to ujawnione. Około 16 będę mieć wywiad, ujawnimy, co było inspiracją dla tego wyjątkowego projektu.

Skoro wywiad będzie po 16, to ślub zapewne będzie najpóźniej o 15. Wojciechowska jeszcze po 8 była w warszawskim studio TVP, czy teraz będzie jechała na złamanie karku 400 kilometrów na ślub przyjaciółki do Starego Sącza? To przemawia za opcją ślubu w stolicy. Z drugiej strony - także w dzisiejszym "PnŚ" - usłyszeliśmy od Pauliny Drażby , że z prywatnego Facebooka Zielińskiej wynika, jakoby miałaby być obecnie w swoich rodzinnych stronach. To znowuż argument przemawiający za górskim ślubem.

Drugą kwestią, na które rzucono nieco światła w dzisiejszym programie śniadaniowym jest: suknia panny młodej. Pojawiały się wcześniej doniesienia, że jej autorką jest Gosia Baczyńska, tymczasem, Wojciechowska mówiła, że będzie rozmawiać z: projektantem, a więc mężczyzną. Wiemy, że Zielińska darzy ogromną sympatią Macieja Zienia i Łukasza Jemioła, czy projekt jednego z nich będzie miała na sobie w ten wielki dzień?

Katarzyna Zielińska.Katarzyna Zielińska. Kapif Kapif

Póki co, przynajmniej do 16, będziemy musieli poskromić ciekawość i zadowolić się jedynie spekulacjami o ślubie. Jedynym pewnikiem jest informacja, że jest on dziś oraz, że Zielińska przygotowuje się do niego także od strony prawnej...

Zielinka zadzwoniła dziś do mnie, czy znam kogoś dobrego, kto zajmuje ię zwalczaniem kłopotliwych nagłówków w prasie - powiedział z uśmiechem Tomasz Kammel, gospodarz "PnŚ".

To się nazywa dopiąć wszystko na ostatni guzik...

Zobacz wideo

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.