Jak mieszkają gwiazdy? Kto pławi się w luksusach, a kto ma mieszkanie w bloku z wielkiej płyty?

Zazwyczaj widzimy gwiazdy w perfekcyjnych kreacjach i w dopracowanym makijażu, powstaje więc złudzenie, że na co dzień żyją w luksusach. Rzeczywiście niektóre gwiazdy mieszkają w iście królewskich warunkach. Jednak inne wolą nie zaciągać wysokiego kredytu i wybierają skromne mieszkania w blokach, także tych z wielkiej płyty. Zobacz, jak żyją nasze gwiazdy.

Aleksander Kwaśniewski. Aleksander Kwaśniewski. Plotek Exclusive

Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski mieszka w nowoczesnym apartamencie w Wilanowie. Były prezydent wydał na nie 2 miliony złotych, podaje Rp.pl. Mieszkanie zostało kupione na kredyt. O wystrój wnętrza zadbała słynąca z dobrego gustu, Jolanta Kwaśniewska:

Wnętrze jest zrobione z gustem, widać, że to Jola zajmowała się jego urządzaniem - skomentował w rozmowie z Rp.pl jeden z częstych gości.

Aleksander KwaśniewskiPlotek Exclusive

Apartament nie jest jednak wystarczająco luksusowy, by przyjmować w nim znamienitych gości:

Zagraniczni politycy są przyjmowani przez Olka w dobrych restauracjach i hotelach, a nie u niego w domu - wyjaśnił znajomy Kwaśniewskiego.

AG

 

Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. Plotek Exclusive

Małgorzata Rozenek

W apartamencie na Mokotowie mieszka Perfekcyjna Pani Domu. Podobno Rozenkowie kupili dwa mieszkania w tym bloku i mieli zamiar je połączyć, donosił Fakt.pl. Jednak z powodu rozwodu, rzekomo mieli się rozmyślić. Budynek Małgorzaty Rozenek mieści się na strzeżonym osiedlu. Gwiazda TVN może cieszyć się obszernym tarasem.

Małgorzata RozenekKAPIF

Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Plotek Exclusive

Katarzyna Zielińska

Jeszcze do niedawna Katarzyna Zielińska mieszkała w bloku z wielkiej płyty na warszawskim Mokotowie. Mimo niewielkiego metrażu, aktorce udało się urządzić przytulne gwiazdko. Tutaj obejrzycie wnętrza jej starego mieszkania.

Katarzyna ZielińskaKAPIF

Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Plotek Exclusive

Katarzyna Zielińska

Zielińska w 2011 roku z wielkiego bloku przeprowadziła się w bardziej przytulne miejsce. Apartament znajduje się również na warszawskim Mokotowie. Aktorka mieszka w nim ze swoim narzeczonym, Wojciechem Domańskim.

Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański, narzeczonyKapif

Sonia Bohosiewicz. Sonia Bohosiewicz. Plotek Exclusive

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz również wybrała nowoczesny apartamentowiec na warszawskim Mokotowie.

Sonia BohosiewiczWBF

Karolina Gruszka. Karolina Gruszka. Plotek Exclusive

Karolina Gruszka

Karolina Gruszka nie potrzebuje luksusów. Aktorka ma swoje lokum w dwupiętrowym bloku ze starego budownictwa. Również lokalizacja domu nie jest bardzo prestiżowa - mieści się na na Pradze Południe.

Karolina Gruszkafot. KAPIF

Aleksandra Justa. Aleksandra Justa. Plotek Exclusive

Aleksandra Justa

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego, Aleksandra Justa, mieszka w przytulnym i niewielkim domku.

Aleksandra JustaPlotek Exclusive
Aktorka preferuje spokojną lokalizację z dala od warszawskiego zgiełku: mieszka w miejscowości pod stolicą, w Pęcicach Małych.

 

Aleksandra JustaWBF

Julian Kamiński. Julian Kamiński. Plotek Exclusive

Emilian Kamiński

Emilian Kamiński mieszka w otoczonym zielenią domku w podwarszawskim Józefowie. Dom Kamińskiego jest parterowy i ma niewielkie poddasze.

Julian KamińskiPlotek Exclusive Aktor urządził się tam ze swoją żoną, Justyną Sieńczyłło.

 

Emilian Kamińskifot. KAPIF

Katarzyna Glinka. Katarzyna Glinka. Plotek Exclusive

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka zdecydowała się na zakup nowego bliźniaka w warszawskim Wilanowie. Aktorka mieszka w nim z mężem Przemysławem Gołdą.

 

Katarzyna GlinkaPlotek Exclusive

Glinka może też pochwalić się ogrodem, w którym uwielbia spędzać czas.

W przydomowym ogródku uprawiam: sałatę, ogórki, marchewkę, rzodkiewkę. Nie dość, że się relaksuje przy pieleniu, to mam też zawsze świeże warzywa - powiedziała w rozmowie ze "Świat i ludzie".

Katarzyna GlinkaKapif

Paweł Deląg. Paweł Deląg. Plotek Exclusive

Paweł Deląg

W takim nowoczesnym apartamentowcu mieszka Paweł Deląg. Budynek mieści się w malowniczej dzielnicy, na warszawskim Wilanowie.

Paweł DelągPlotek Exclusive

Nie dość, że jest luksusowo i przytulnie na zewnątrz, to aktor zadbał też o dobrą atmosferę wewnątrz swojego mieszkania.

Mam takie miejsce, którego dobrą energię czuję zawsze, kiedy wracam z zagranicznych wojaży. To moje warszawskie mieszkanie. Jest ciepłe i harmonijne. Zamiast telewizora w sypialni umieściłem przepiękne, 450-litrowe akwarium. Pływają w nim ryby z gatunku gurami i Rasbora elegans, na które można patrzeć i patrzeć... Tu naprawdę odpoczywam - powiedział w rozmowie z "Galą".

Paweł DelągKapif

Więcej o: