Aktorka z serialu "Walking Dead" jest podejrzana o wysyłanie Barackowi Obamie listów z trucizną!

Szokujące doniesienia.

To szokująca wiadomość dla fanów serialu "Walking Dead". Aktorka Shannon Richardson, znana też "Pamiętników wampirów jest podejrzana o przesłać prezydentowi USA, Barackowi Obamie listy z trucizną!

Shannon Richardson (...) jest podejrzana o przesłanie prezydentowi USA Barackowi Obamie i burmistrzowi Nowego Jorku Michaelowi Bloombergowi listu z trucizną - takie informacje podała rzeczniczka prokuratury w stanie Teksas - czytamy na Wyborcza.pl .

Pod koniec maja świat obiegła informacja, że do Obamy przesłano anonimowe listy. W ich treści autor pisał o prawie obywateli do posiadania broni. Jednak w listach wykryto  silnie trującą rycynę. Listy zostały wysłane z poczty w Louisianie.

Fot. AP

Shannon Richardson miała sama się skontaktować z Federalnym Biurem Śledczym i zrzucić winę na swojego męża, z którym jest w separacji. Gdy FBI przyjrzało się sprawie bliżej, odkryło jednak co innego. Aktorka została poddana wykrywaczowi kłamstw. Wyniki tego badania są szokujące:

Zdaniem przedstawicieli FBI aktorka chciała zrzucić podejrzenia na męża, a listy wysyłała sama. Została zatrzymana za grożenie prezydentowi, a to w USA przestępstwo, za które grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności - czytamy na Wyborcza.pl .

Richardson została zatrzymana przez szeryfa.

Fot. Curt Youngblood AP

Tak wyglądała na zdjęciu z policyjnej kartoteki.

Fot. HANDOUT Reuters

Aktorka jest mamą piątki dzieci.

Vic

Więcej o: