Joanna Moro zrzuciła na wadze? Wygląda przerażająco chudo

Na czwartkowym pokazie jesienno-zimowej kolekcji "Echoes" Rina Cossack, który odbył się w warszawskim salonie JLR Centrum, Joanna Moro wcieliła się w rolę modelki. Aktorka świetnie poradziła sobie z tym wyzwaniem i jak prawdziwa profesjonalistka dumnie kroczyła po wybiegu. Moro miała na sobie kobaltową suknię, której kolor pięknie komponował się z jej jasną karnacją.
Joanna Moro Joanna Moro WBF

Joanna Moro

Suknia, w której wystąpiła na wybiegu Joanna wyglądała na skromną. Ale kiedy aktorka się odwróciła, oczom wszystkim ukazał się seksownie wycięty tył sukni, odsłaniający plecy Moro. Wyglądała wprawdzie pięknie, ale naszą uwagę zwróciło coś innego. Przerażająco chudej Joannie widać było każdą kosteczkę!

Joanna MoroWBF

Joanna Moro Joanna Moro WBF

Joanna Moro

Szyja i twarz aktorki także są wyjątkowo chude. Zaczynamy się o nią martwić. Czyżby i tak szczupła aktorka stosowała dodatkowo jakąś drastyczną dietę? Zgadzamy się, że widoczne kości policzkowe są piękne, ale bez przesady...

Joanna MoroWBF

Joanna Moro Joanna Moro Kapif

Joanna Moro

Spójrzcie też na dłonie aktorki. Są niezwykle kościste!

Joanna MoroKapif

Joanna Moro Joanna Moro WBF

Joanna Moro

Ciężko powiedzieć, co sprawia, że Joanna tak chudnie. Aktorka jest z natury szczupła, a teraz za sprawą serialu "Anny German. Tajemnica białego anioła" stała się bardzo popularna. Być może wystające kosteczki są efektem stresu i zbyt intensywnego trybu życia?

Joanna MoroWbf

Joanna MoroWBF