Wdowa po Kukulskim zabiera głos w sprawie domu: Nie obchodzi mnie, co robią z nim nowi właściciele

Monika Borys dystansuje się od sprawy domu po jej mężu.

Sprawa domu, należącego do Jarosława Kukulskiego, który po jego śmierci sprzedał syn artysty Piotr Kukulski , ciągle budzi nowe emocje. Szczególnie, że pojawiły się plotki, że w nieruchomości nowy właściciel urządził agencję towarzyską. Matka Piotra , wdowa po Kukulskim, Monika Borys także zabrała głos.

To taki budynek jak każdy inny. Nie jestem z nim związana. Nie obchodzi mnie, co robią z tym nowi właściciele. Mają do tego prawo - mówi w rozmowie z Fakt.pl.

Portal przytacza także relację sąsiadów:.

Dom wynajmowany był na szkołę języka angielskiego jeszcze za życia pana Kukulskiego - czytamy na Fakt.pl. - Po śmierci pana Kukulskiego dom został sprzedany i tyle powiem.

Monika Borys, Piotr Kukulski.Monika Borys, Piotr Kukulski. KAPIF KAPIF

W rozmowie z Plotek.pl Piotr Kukulski powiedział, że sprzedał dom i  nie wie, co dzieje się tam dzieje:

Dom sprzedałem pewnemu małżeństwu. Potem nie interesowałem się co się z nim dzieje - powiedział.

Monika Borys jest drugą żoną Jarosława Kukulskiego. Ten po śmierci Anny Jantar, matki Natalii, długo nie mógł na nowo ułożyć sobie życia. Nowa miłość zagościła w jego sercu dopiero po kilku latach za sprawą 20-letniej Moniki Borys, początkującej piosenkarki. Po roku przyszedł na świat ich syn Piotr. Rodzina przez wiele lat mieszkała w rzeczonym domu na warszawskim Żoliborzu.

zuz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.