Piotr Kukulski jeździ drogim FERRARI i kręci teledysk!

Piotr Kukulski poszedł w ślady siostry i nagrał swoją pierwszą płytę. Brat Natalii od dawna marzył o rozpoczęciu muzycznej kariery. Już zaczęły się zdjęcia do klipu promującego utwór "Światła miasta". Specjalnie dla nas wokalista opowiada, czy kupi ferrari i co zobaczymy w teledysku.
Piotr Kukulski. Piotr Kukulski. Plotek Exclusive

"Siła miasta"

To do piosenki "Siła miasta" Piotr Kukulski postanowił nakręcić pierwszy klip. Utwór opowiada o Warszawie. Z tej okazji artysta wypożyczył czerwone ferrari. Będzie jeździł ulicami stolicy i zachwalał jej walory.

Auto dostałem do przetestowania z salonu Ferrari. Rozważam nawet kupno takiej zabawki. Negocjuję warunki tej decyzji z przedstawicielami salonu. To jeszcze nic pewnego - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Piotr Kukulski.

2012.03.08 Warszawa    Piotr Kukulski    paparazzi    fot. KS / AF EOS

Piotr Kukulski Piotr Kukulski Plotek Exclusive

Warszawa jest piękna!

Od dziecka mieszkam w Warszawie i jest to jedna z piękniejszych miast. Stąd pomysł, aby nakręcić taki teledysk. Będę jeździł w ferrari po stolicy i pokazywał ładniejsze punkty w moim ukochanym mieście - zdradził Plotek.pl Piotr Kukulski.

Na klipie zobaczymy Plac Trzech Krzyży, Pałac Kultury, Domy Centrum i oczywiście Piotra Kukulskiego w odlotowym ferrari!

Piotr Kukulski Piotr Kukulski Plotek Exclusive

Jak gwiazda

Piotr Kukulski zdecydowanie lubi dobre samochody. Niedawno mogliśmy podziwiać go w luksusowym porsche cayenne. Teraz widzimy go za kierownicą ferrari w ognistym kolorze. Jak widać, początkującemu piosenkarzowi całkiem nieźle się powodzi.

Piotr Kukulski Piotr Kukulski Plotek Exclusive

Droga zachcianka

Nie da się ukryć, że zakup takiego samochodu to nie lada wydatek. Cena może wynieść nawet 300 tys. euro! Początkujący wokalista myśli chyba, że jego kariera potoczy się w błyskawicznym tempie, skoro marzy o takim samochodzie.

W sumie to nie byłby pierwszy tak duży wydatek w jego życiu. Porsche cayenne, w którym widziano Kukulskiego ponad miesiąc temu było warte ok. 300 tysięcy złotych! Widać, że lubi luksusowe sprzęty.

Piotr Kukulski. Piotr Kukulski. Plotek Exclusive

Skąd pieniądze?

Piotr Kukulski lubi także markową odzież. Buty Dolce&Gabbana, kamizelka Hilfiger i pasek Gucci, to tylko niektóre rzeczy z jego drogiej garderoby. W ubiegłym roku media donosiły, że po śmierci ojca, Jarosława Kukulskiego, rodzeństwo podzieliło między siebie wart aż 9 milionów majątek kompozytora. Wokalista może więc sobie spokojnie pozwolić na takie zachcianki.

Piotr Kukulski. Piotr Kukulski. Plotek Exclusive

Premiera za około miesiąc

Efekt końcowy pracy Piotra Kukulskiego nad teledyskiem będziemy mogli podziwiać za około półtora miesiąca.

Za trzy tygodnie klip będzie zmontowany, a po jeszcze dwóch tygodniach powinien pojawić się na muzycznych kanałach. Chciałbym, żeby był puszczany w większości stacji - wyznaje piosenkarz.
Piotr Kukulski Piotr Kukulski Plotek Exclusive

Czym nas zakoczy?

Na stronie internetowej artysty można już posłuchać trzech jego utworów "Yeah", "Siła Miasta" i "Baby know". Jest to mieszanka pop na pograniczu z r'n'b. Pojawi się także rap.

Piotr Kukulski

Piotr Kukulski. Piotr Kukulski. Plotek Exclusive

Siostra nie pomoże

W mediach cały czas mówi się o kłótniach między Natalią Kukulską a jej bratem. Nie dowiemy się więc raczej, co starsza siostra myśli o twórczości Piotra.

 Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

Piotr Kukulski Piotr Kukulski Plotek Exclusive

Będzie sukces?

Wszyscy są ciekawi, czy Piotr Kukulski powtórzy sukces swojej siostry. Może czerwone ferrari pomoże mu zjednać sobie przynajmniej tę damską część publiczności?

Piotr Kukulski Piotr Kukulski Plotek Exclusive

A kiedy auto?

Piotr Kukulski już dokładnie testuje szpanerskie ferrari na ulicach Warszawy, ale poważnie nad kupnem auta zastanowi się po skończeniu zdjęć do klipu. Trzeba przyznać, że za kierownicą tak wyszukanego pojazdu, mężczyzna wygląda jak zagraniczna gwiazda. Ciekawe, ile pań chciałoby wybrać się na przejażdżkę z początkującym wokalistą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.