Małgorzata i Jacek Rozenkowie są małżeństwem od dziewięciu lat. Ostatnio, za sprawą programu w TVN, Perfekcyjna Pani Domu stała się sławniejsza od męża-aktora. Para od września przestała pokazywać się razem. "Show" doniosło, że Rozenkowie przechodzą małżeński kryzys i chcą się rozwieść. Oboje milczeli, aż do teraz. Jacek Rozenek w rozmowie z "Twoim imperium" zaprzecza:
Nie komentuję życia osobistego, ale człowiekowi przykro się robi, gdy czyta bzdury na swój temat. To wymysły jakichś zawistników. Nie ma żadnego kryzysu - powiedział.
Tymczasem w " Party " czytamy, że pozew rozwodowy Rozenków trafi do sądu jeszcze przed świętami, a Jacek wyprowadził się z domu:
Razem zdecydowali, że Małgosia z synami zostaną w ich domu, Jacek zaś wynajmie mieszkanie w centrum miasta.
Podobno Rozenkowie chcą uniknąć rozgłosu i niepotrzebnych plotek:
Gosia i Jacek chcą rozwieść się po cichu, bez dziennikarzy i kamer. Pewnie do końca im się to nie uda, ale dla dobra dzieci na pewno nie będą publicznie prali brudów - magazynowi "Party" powiedział przyjaciel rodziny Rozenków.
Jak myślicie? Rozenek robi dobrą minę do złej gry?
varg