Aktor "M jak miłość" pokazał nową partnerkę!

Grzegorz Małecki pojawił się na salonach z nową śliczną dziewczyną.

Na rozdaniu Feliksów Warszawskich syn Anny Seniuk, Grzegorz Małecki, pojawił się w towarzystwie pięknej brunetki. Oficjalne wyjście z nową partnerką nie pozostawia wątpliwości co do tego, że związek aktora z Kingą Ilgner już ostatecznie się zakończył.

Grzegorz Małecki.Grzegorz Małecki. wbf wbf

Małecki i Ilgner  wzięli cichy rozwód pod koniec zeszłego roku - nie chcieli robić wokół swojego rozstania szumu medialnego. Mają dwójkę dzieci, 6-letnią Tosię i 5-letniego Franciszka. Rozwód syna musiał być dla Anny Seniuk sporym zawodem, bo aktorka uwielbia swoją synową, Kingę Ilgner.

Anna Seniuk.Anna Seniuk. wbf wbf

Anna Seniuk.Anna Seniuk. wbf wbf

Małecki na Feliksach Warszawskich doskonale bawił się ze swoją towarzyszką i chętnie okazywał jej uczucie: para całowała się, trzymała za ręce i czule obejmowała. Aktor był dumny ze swojej partnerki i sprawiał wrażenie, jakby chciał ją pokazać całemu światu.

Grzegorz Malecki.Grzegorz Malecki. Kapif Kapif

Mimo rozwodu, Anna Seniuk wciąż przyjaźni się ze swoją byłą synową, a nawet pracują razem w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego. Ostatnio przygotowały spektakl dla dzieci Pchła Szachrajka w reżyserii Anny Seniuk, w którym główną rolę gra właśnie Kinga Ilgner.

Kinga IlgnerKinga Ilgner kapif kapif

Grzegorz Małecki jest synem Anny Seniuk i kompozytora Macieja Małeckiego.

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.