Strzegła prywatności, ale jej sekret został zdradzony! Z kim spotyka się Monika Brodka?!

Prywatność piosenkarki jest zagrożona.

Monika Brodka należy do gwiazd, które niczym Cerber strzegą swojej prywatności. Trzy głowy piosenkarki do tej pory skutecznie kąsały wszystkich ciekawskich, jednak ostre kły na nic się nie zdadzą jeśli "wróg" znajduje się na tyłach. Dzięki temu informatorowi wiemy, z kim chodzi Monika Brodka.

Monika Brodka: twarda sztukaMonika Brodka: twarda sztuka fot. Oceanic fot. Oceanic

Na gadatliwego informatora natrafił magazyn " Show ". Jest nim siostra obecnego chłopaka Brodki, blogerka Elsa. Monika związana jest z jej bratem, Quentinem Corenzo, już od ponad trzech lat. Jak podaje gazeta artystka i jej nowa miłość poznali się, gdy piosenkarka nagrywała album "Granda". Quentin, pracownik agencji reklamowej Saatchi & Saatchi, miał zajmować się promocją krążka.

Quentin tak się zaangażował w pracę, że wkrótce nie widział już świata poza Moniką. Zresztą artystka także zadurzyła się po uszy w swoim współpracowniku. Para obecnie mieszka i nadal pracuje razem. Ukochany piosenkarki jest współautorem tekstów na najnowszej płycie artystki "LAX".

Brodka na koncercie w łódzkiej Manufakturze w czerwcu 2012Brodka na koncercie w łódzkiej Manufakturze w czerwcu 2012 Fot. Szelag/REPORTER REPORTER Fot. Szelag/REPORTER REPORTER

Do tych wszystkich szczegółów redaktorzy " Show " dotarli dzięki młodszej siostry Quentina - Elsie. 22-latka jest współtwórczynią strony Retard-Magazine , na której sporo miejsca poświęca związkowi brata z polską gwiazdą.

monika brodkamonika brodka monika brodka monika brodka

My życzymy Monice i Quentinowi dużo dobrego. Tym bardziej, jeżeli dzięki tej miłości możemy słuchać świetnych kawałków.

zuz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.