Marta Kaczyńska rozstała się z mężem?!

Poznaj szczegóły.

O kłopotach w związku Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego tabloidy rozpisują się już od kilku lat. Do tej pory główni zainteresowani zaprzeczali plotkom - ale czyżby tym razem naprawdę było coś na rzeczy? Kaczyńska wyprowadziła się z gdyńskiego mieszkania i przeprowadziła do Sopotu, do kamienicy, którą odziedziczyła po rodzicach - czytamy na Fakt.pl.

We wtorek spakowała rzeczy z mieszkania w Gdyni, gdzie do tej pory mieszkała z mężem, i zawiozła je do Sopotu. Widać było jak do kamienicy wniosła kilka dużych kartonów, a potem puste już pudełka wyrzuca do śmietnika. Po nocy spędzonej w sopockim domu rodziców, tuż po godz. 7.00 rano zawiozła córki do szkoły - relacjonuje tabloid.

Tym razem para nie chciała komentować doniesień.

Marcin Dubieniecki i Marta KaczyńskaMarcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska Fot. EastNews Fot. EastNews

Kilka dni później ukazały się kolejne zdjęcia. Marcin Dubieniecki spędził wieczór z kolegami w Warszawie. A Marta Kaczyńska z córkami już chyba na dobre osiedla się w Sopocie:

W piątek rano technicy doprowadzali do sopockiego mieszkania kable, żeby można było oglądać telewizję i korzystać z internetu. W piątkowe popołudnie w ogrodzie odbyło się małe przyjęcie dla znajomych córki Lecha i Marii Kaczyńskich - czytamy na Fakt.pl.

Tabloid pilnie strzeże każdego kroku Kaczyńskiej i Dubienieckiego. I tak relacjonuje, że w sobotę prawnik przyjechał po córki do Sopotu. Spędziły dzień z nim i jego rodzicami.

Marta Kaczyńska i Marcin DubienieckiMarta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki są małżeństwem od 21 kwietnia 2007 roku. Kaczyńska była już wtedy w piątym miesiącu ciąży. 8 czerwca urodziła im się córka Martyna. Wychowują też razem Ewę, córkę Kaczyńskiej z poprzedniego związku.

Alfa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.