Ania Przybylska i Marta Kaczyńska posłały dzieci do tej samej amerykańskiej szkoły!

Wiemy, co łączy Anię Przybylska i Martę Kaczyńską! Obie panie posłały swoje pociechy do tej samej prestiżowej amerykańskiej szkoły w Gdyni. Zarówno Przybylska jak i Kaczyńska myślą poważnie o przyszłości swoich dzieci.
Jarosław Bieniuk. Jarosław Bieniuk. Plotek Exclusive

Jarosław Bieniuk

Dziś rozpoczęcie nowego roku szkolnego W tej samej prestiżowej szkole spotkały się dwie panie: Ania Przybylska i Marta Kaczyńska. Najpierw Jarosław Bieniuk odprowadził do szkoły wesoło kroczącego synka, Szymona.

Jarosław Bieniuk

Prestiżowa szkoła z wykładowym językiem angielskim na pewno zapewni dobry start w życiu młodego człowieka, ale trzeba za to nie mało zapłacić: miesięczne czesne w amerykańskiej szkole to wydatek 1600 zł! Rodzice, którzy zdecydują się posłać do szkoły więcej niż jedno dziecko, mogą liczyć na 40 % zniżki, nic więc dziwnego, że dwójka dzieci Ani Przybylskiej została uczniami tej prestiżowej szkoły.

Jarosław Bieniuk

Ania Przybylska. Ania Przybylska. Plotek Exclusive

Anna Przybylska

Chwilę po swoim partnerze Ania Przybylska odprowadziła córkę, Oliwię. Ania nie wyglądała na zadowoloną z nadmiernego zainteresowaniem fotografa.

Ania Przybylska

Ochroniarz skierował Anię w inne miejsce, gdzie odbywało się rozpoczęcie roku szkolnego.

Anna Przybylska

W amerykańskiej szkole poziom nauczania jest naprawdę na wysoki, a na 5 uczniów przypada 1 nauczyciel:

Misją Amerykańskiej Szkoły Podstawowej w Gdyni jest poszerzanie horyzontów uczniów poprzez rozwijanie ich kreatywności, krytycznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów i prowadzenia konwersacji - dowiadujemy się ze strony.
Anna Przybylska. Anna Przybylska. Plotek Exclusive

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Ania nie chciała się spóźnić, więc niemal pognała na wskazane przez ochroniarza miejsce. Ania i Jarek wreszcie się spotkali. Początek roku to też okazja dla rodziców do spotkania się ze znajomymi i obgadania najważniejszych spraw. Widać, że Jarek i Ania dbają o dobre stosunki sąsiedzkie.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk. Jarosław Bieniuk. Plotek Exclusive

Jarosław Bieniuk

Początek roku, apele szkolne i przemówienia... każdy marzyłby o chwili przerwy. Córka Ani, Oliwia, zapragnęła przytulić się do swojego taty. Jarek Bieniuk nie żałował dziewczynce czułości i natychmiast spełnił jej prośbę!

Jarosław Bieniuk

Słodki widok!

Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk. Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk. Plotek Exclusive

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Po apelu można już udać się do domu. Syn Przybylskiej miał dosyć nadmiernego zainteresowania i - korzystając z okazji, że rodzice nie widzą - pokazał fotografowi, co o nim myśli: wysunął środkowy palec! I to nawet dwoma rękoma!

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Ciekawe, po kim odziedziczył taki temperament: po mamie czy po tacie?

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Marta Kaczyńska. Marta Kaczyńska. Plotek Exclusive

Marta Kaczyńska

W tym samym czasie na apel przyszła Marta Kaczyńska ze swoimi dwiema córkami. Musimy przyznać, że z włosami zaplecionymi w warkocz i w kusej sukience odsłaniającej jej zgrabne i opalone nogi wyglądała bardzo młodzieżowo.

Marta Kaczyńska z córkami

Marta Kaczyńska

Marcin Dubieniecki. Marcin Dubieniecki. Plotek Exclusive

Marcin Dubieniecki

Chwilę potem wparował, jak zwykle zapracowany Marcin Dubieniecki. Mąż Marty poczuł się jak prawdziwy mężczyzna i taszczył pokaźnych rozmiarów pudełko z przyborami szkolnymi.

Marcin Dubieniecki

Musiało być naprawdę ciężkie!

Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska. Marta Kaczyńska. Plotek Exclusive

Marta Kaczyńska

Po apelu Marta Kaczyńska znalazła chwilę czasu, by pogawędzić z ochroniarzem. Chwilę potem i ona udała się udała się do domu trzymając córkę za rękę. Dubieniecki najwyraźniej pognał do pracy.

Marta Kaczyńska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.