Co z pieniędzmi ze ślubu Oli Kwaśniewskiej? "Już wkrótce zostaną przekazane schronisku"

Para niesłusznie została oskarżona o niewywiązanie się ze swojej obietnicy.

Przed uroczystością zaślubin Ola Kwaśniewska i Kuba Badach postanowili wesprzeć finansowo jedno z podwarszawskich schronisk prosząc gości, aby zamiast kupować kwiaty przeznaczyli równowartość bukietów ślubnych na pomoc dla bezdomnych zwierząt. Niedawno tabloidy obiegła informacja, jakoby para młoda nie wywiązała się ze swojej obietnicy, ponieważ na konto placówki nie wpłynęła jeszcze ani złotówka. Plotek.pl zasięgnął informacji w tej sprawie dowiadując się, co dzieje się z pieniędzmi przeznaczonymi na schronisko.

Tabloidy po raz kolejny chcą sprzedać nieprawdziwego newsa dotyczącego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Środki w wysokości kilku tysięcy złotych, które zostały zgromadzone podczas wesela, już wkrótce zostaną przekazane schronisku - zapewnia w rozmowie z nami menedżerka Oli, Małgorzata Herde.

Pocałunek świeżo poślubionej pary. Pocałunek świeżo poślubionej pary.  Fot. Kapif Fot. Kapif

Choć od ceremonii zaślubin Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha minęło już trochę czasu, wydarzenie nadal wzbudza niemałe zainteresowanie mediów. Zamieszanie wokół pieniędzy przeznaczonych na pomoc zwierzętom jest na to najlepszym dowodem.

Pocałunek świeżo poślubionej pary. KAPiF

Miejmy nadzieję, że to już ostatnia "afera" związana ze ślubem pary.

Alex

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.