Kaczka w ziołach, trzy smaki tortów i tańce przy muzyce Poluzjantów. Tak przebiegało WESELE Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha!

Wesele Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha było równie spektakularne, co ich ślub! Impreza odbyła się w luksusowym hotelu Narvil w Serocku. Goście cieszyli podniebienia wykwintnymi daniami i trunkami, a bawili się między innymi przy muzyce Poluzjantów. Na zaproszonych czekały torty aż w 3. różnych smakach! Zdradzamy, jakie atrakcje czekały na gości!
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach. Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach. Kapif

Wesele Oli Kwasniewskiej i Kuby Badacha

Zaraz po złożeniu przysięgi małżeńskiej, państwo młodzi oraz ich goście udali się na wesele do hotelu Narvil w podwarszawskim Serocku. Mimo kiepskiej pogody humory dopisywały! W końcu już niedługo miała rozpocząć się szalona zabawa do białego rana. Wszyscy goście zostali przywitani na wejściu lampką szampana. Na weselu Oli i Kubu bawiło się podobno prawie 400 gości, podaje fakt.pl.

 

 kapif

Ola Kwaśniewska, Jakub Badach

Ola Kwaśniewska, Jakub Badach kapif

Przywitanie państwa młodych

Jak donosi se.pl, wesele rozpoczęło się tuż po godz. 21, zanim państwo młodzi pojawili się na uroczystości. Wszyscy wyczekiwali na nich z niecierpliwością. Goście siedzieli przy stołach nakrytych białymi obrusami i udekorowanymi kwiatami. Gdy po 30 minutach państwo młodzi, wreszcie przybyli na miejsce, zgromadzeni znajomi i rodzina zaczęli bić gromkie brawa.

Badach Kuba, Kwasniewska Ola Aleksandrakapif

Hotel Narvil Hotel Narvil Kapif

Pierwszy taniec

Potem wszyscy zaśpiewali młodej parze pierwsze "Sto lat", dowiadujemy się z faktu.pl. Państwo młodzi wykonali także swój pierwszy taniec.

Badach Kuba, Kwasniewska Ola AleksandraKapif

Hotel Narvil Conference & SPA, w którym odbyło się wesele, to luksusowy obiekt otoczony lasami. Sam budynek jest nowoczesny - stworzony głównie z metalu i szkła - a sala bankietowa, ma ok. 1700 m2!

 Hotel Narvil

Aleksander Kwaśniewski Aleksander Kwaśniewski

Pierwszy toast

Następnie przyszedł czas na pierwszy toast i przemowy ojców państwa młodych. Obyło się podobno bez politycznych nawiązań, a Aleksander Kwaśniewski i Tadeusz Badach mówili z głębi serca to, czego po prostu życzą swoim dzieciom. Życzenia wzruszyły nawet samych przemawiających, podobno mieli łzy w oczach:

To było sympatyczne, bo mówili normalnym językiem jak mówi się do dzieci. Mówili w sposób taki, że wywołali pozytywne emocje - powiedział Se.pl jeden z gości weselnych, Marek Siwiec.

Kwasniewska Ola Aleksandra, Kwasniewski Aleksanderfot. KAPIF

Kuba Badach. Kuba Badach. Kapif

Wykwitne menu

Na weselu nie zabrakło oczywiście wykwintnego menu. Daniem głównym była kaczka w polskich ziołach. Goście mogli częstować się także zimnymi przekąskami: najwyższej jakości wędlinami, serami, sałatkami - dowiadujemy się z se.pl. Znalazło się oczywiście też coś dla bardziej wymagających: podano zupę z raków oraz łososia.

 

Badach Kuba, Kwasniewska Ola Aleksandrafot. KAPIF

Ola Kwaśniewska w sukni projektu Sabriny Pilewicz. Ola Kwaśniewska w sukni projektu Sabriny Pilewicz. Fot. Forum

Napoje (bez)alkoholowe

Taką ilość pyszności trzeba oczywiście czymś popić. Państwo młodzi postawili w tym wypadku na tradycyjny polski napitek, czyli wódkę. Pojawiło się także specjalnie stworzone na tę okazję ciemne piwo Brovarnii z hotelu Gdańsk o nazwie Honey Moon. Dla chętnych był też szampan, wino oraz whiskey - dowiadujemy się z se.pl.

Kwasniewska Ola Aleksandra, Kwasniewski Aleksander

Kayah. Kayah. Kapif

Muzyka

Wreszcie zabawa mogła rozkręcić się na dobre! Wesele swoim występem uświetniła zaproszona na zabawę Kayah - podaje fakt.pl. Wokalistka wykonała specjalnie dla Oli kilka piosenek.

Kayah

Jednak to Poluzjanci, zespół, w którym na co dzień Kuba Badach jest wokalistą, grał na weselu pierwsze skrzypce! Poluzjanci doskonale wpisali się w klimat zabawym, grając naprzemienne raz skoczne i porywające do tańca utwory, a raz wolne, doskonałych do wolniejszych tańców. Te wolne utwory podobno szczególnie przypadły do gustu państwu młodym, bo tańczyli je przytulając się do siebie - czytamy w tabloidzie.

PoluzjanciPoluzjanci, fot.K.Opaliński

Aleksandra Kwaśniewska. Aleksandra Kwaśniewska. fot. KAPIF

Torty weselne o 3 smakach!

400 gości to oczywiście też sporo chętnych na skosztowanie słodkości, dlatego tuż po północy na weselu Oli i Kuby podano torty w aż 3 różnych smakach: czekoladowym, śmietankowym i owocowym. Każdy mógł więc wybrać swój ulubiony. Jednak, jak podaje se.pl, panna młoda zrezygnowała z deseru. Czyżby aż tak dbała o linię?

 

Badach Kuba, Kwasniewska Ola Aleksandrafot. KAPIF

Aleksandry Kwaśniewskiej Aleksandry Kwaśniewskiej fot. KAPIF

Nowa kreacja Oli

Nagle panna młoda zniknęła, by wedle wcześniejszych zapowiedzi, przebrać się w nową kreację. Ola założyła pastelowo-różową sukienkę, której projekt, podobnie jak sukni ślubnej, wykonała jej ulubiona projektantka Sabrina Pilewicz.

 

Pilewicz SabrinaKapif

Kuba Badach. Kuba Badach. KAPIF

Prezent Kuby dla Oli

Kuba Badach dał Oli nietypowy prezent: zaśpiewał i zagrał dla swojej żony przygotowany specjalnie dla niej koncert, jak donosi se.pl.

Badach Kubakapif

Ryszard Kalisz Ryszard Kalisz kapif

Brak oczepin

Wielbiciele tradycyjnych polskich zabaw weselnych mogli być ciut zawiedzeni: na zabawie zabrakło oczepin. Goście z pewnością nie mogli jednak narzekać na brak atrakcji! Do tańca z panną młodą ustawiała się kolejka.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 22.09.2012  SLUB ALEKSANDRY KWASNIEWSKIEJ I KUBY BADACHA W KATEDRZE POLOWEJ WOJSKA POLSKIEGO N/Z: ALEKSANDRA KWASNIEWSKA KUBA BADACHEast News

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. kapif

Zabawa do rana

Tańcom, hulankom, swawolom nie było końca:) Zabawa trwała podobno do 5 rano, podaje Fakt.pl. Zmęczeni goście mogli zregenerować siły w wynajętych dla nich pokojach hotelowych. Za nocleg zapłacili rodzice panny młodej.

 

Kukulska Natalia mazKAPIF

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. WBF

Prezenty

Z prezentów ślubnych na pewno byli zadowoleni świeżo upieczeni małżonkowie, bo sporządzili wcześniej listę prezentów, która była dołączona do zaproszeń ślubnych. Nic więc dla nich nie było zaskoczeniem. Ci, którzy nie chcieli kupować nic z listy, wręczyli parze po prostu kopertę, donosi Fakt.pl.

 

Slub Oli Kwasniewskiej i Kuby Badacha, 22.09.2012, fot. WBF/ Piotr Podlewskifot. WBF

Aleksandra Kwaśniewska. Aleksandra Kwaśniewska. fot. KAPIF

Poprawiny

Już następnego dnia o godz. 12 były poprawiny -  twierdzi Fakt.pl. Sądzimy, że zabawa drugiego dnia była już trochę spokojniejsza.

PHOTO: JUSTYNA DRAZEK / EAST NEWS  22/09/2012 WARSZAWA  SLUB ALEKSANDRY KWASNIEWSKIEJ I KUBY BADACHA W KATEDRZE POLOWEJ WOJSKA POLSKIEGO N/Z:East News

Więcej o: