Perfekcyjna Pani Domu jest oburzona plotkami o operacjach plastycznych: Kompletnie mnie nie interesuje, co ludzie o mnie sądzą

Tak, tak, to z pewnością geny utrzymują Małgorzatę Rozenek w tak świetnej kondycji.

Małgorzata Rozenek jest aktualnie niekwestionowaną gwiazdą TVN. Niedawno w tabloidach można było przeczytać liczne wypowiedzi chirurgów plastycznych o ingerencji w urodę Perfekcyjnej Pani Domu. Ponoć wydała na poprawienie swojej twarzy co najmniej 30 tys. zł.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek kapif

Na meczu gwiazd z politykami, dziennikarka TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała Rozenek, o plotki związane z jej operacjami:

Nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała o plotki dotyczące twoich operacji plastycznych. Stoję blisko, tu jest bardzo dobre światło i żadnych szwów i naciągów nie widzę - zagaiła Jastrzębska.

Małgorzata Rozenek:

Powiem ci tak, kompletnie nie chce mi się tego komentować.
Ale powiedz, takie plotki dotykają? - ciągnęła Jastrzębska,
Nie... Może to nie zabrzmi za dobrze, ale kompletnie mnie nie interesuje, co ludzie sądzą i mówią na mój temat - skwitowała Małgorzata Rozenek.

Arogancko. Wierzycie, że Rozenek nie poddała się serii zastrzyków z botoksu, nie podniosła sobie powiek, nie poprawiła policzków, nie powiększyła górnej wargi oraz biustu? No, skoro tak mówi...

Małgorzata Rozenek.Małgorzata Rozenek. kapif

A tak wyglądała kiedyś:

Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek.

Tutaj możecie obejrzeć nagranie.

polanski

Więcej o: