Kristen Stewart przyłapana w Los Angeles. Wreszcie przestała się ukrywać!

Kristen Stewart pojawiła się na ulicach Los Angeles, a w dłoni trzymała bukiet kwiatów!

Kristen Stewart pierwszy raz od wybuchu skandalu z jej udziałem wreszcie wyszła z ukrycia! Aktorka została przyłapana przez fotografa na ulicach Los Angeles - donosi People.com .

Kristen wyglądała na przygnębioną. Ukryta za wielkimi okularami przeciwsłonecznymi i czarną czapką z daszkiem, wyraźnie nie chciała zwracać na siebie uwagi. Stewart w ręce trzymała kubek kawy z McDonald's oraz... coś, co wyglądało na bukiet kwiatów! Czyżby chciała udać się z tym prezentem do Roberta?

Kristen StewartKristen Stewart EastNews

Prawie miesiąc zajęło aktorce dojście do siebie. Dotychczas Kristen ukrywała się w domu swojego przyjaciela, producenta filmowego, Giovanniego Agnelliego, niemal nie wychodziła na zewnątrz, a z rozpaczy nie zawsze pamiętała o utrzymaniu higieny.

Robert Pattinson zaliczył już swój coming out po aferze - pojawił się na czerwonym dywanie na premierze filmu "Cosmopolis", a w dobrze skrojonym garniturze wyglądał zaskakująco dobrze! Potem udzielił wywiadu w " The Daily Show ", na którego planie dobrze się bawił.

Robert PattinsonRobert Pattinson Youtube

Być może także Kristen niedługo odważy się wystąpić publicznie. Wszyscy oczekują, że pojawi się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto rozpoczynającym się 6 września, aby promować swój najnowszy film "W drodze". Ciekawe, czy będzie mieć równie dobry humor?

Kristen StewartKristen Stewart EastNews

Zobacz wideo

Baisha

Zobacz także:

Robert Pattinson i Kristen Stewart nie będą promować "Przed Świtem cz.2"

Kristen Stewart wpadnie w zaburzenia odżywiania? "Głodzi się z rozpaczy", a potem objada chipsami i czekoladą!

Kristen Stewart zasypuje Roberta listami i... chce iść z nim na terapię dla par

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.