Tak ZDRADZA Kristen Stewart!

Te zdjęcia pokazują wszystko!

We wtorek magazyn " Us Weekly " opublikował zdjęcia będące dowodem zdrady Kristen Stewart i Ruperta Sandersa . Aktorka i reżyser zostali przyłapani przez paparazzi w dość intymnych okolicznościach.

Kristen Stewart, Rupert SandersKristen Stewart, Rupert Sanders screen z "US Weekly"

Rupert Sanders i Kristen Stewart doskonale bawili się z dala od swoich partnerów. Przez cały czas nie szczędzili sobie czułości. W swoich objęciach wyglądali na mocno zakochaną parę. Uśmiech prawie nie znikał z twarzy adorowanej przez reżysera Stewart.

Kristen Stewart, Rupert Sanders

Nie skończyło się tylko na przytulaniu. Fotoreporterowi udało się też uwiecznić pocałunek kochanków. Wygląda na to, że między nimi było bardzo gorąco.

Kristen Stewart, Rupert SandersKristen Stewart, Rupert Sanders screen z "US Weekly"

Aktorkę uprzedzono, że taka historia zostanie opublikowana, aby mogła odpowiednio wcześniej poinformować o wszystkim Roberta Pattinsona i Ruperta Sandersa . Po tych zdjęciach Kristen nawet nie próbowała wszystkiemu zaprzeczyć. Dzień po rozpętaniu afery wydała oświadczenie , w którym przyznała się do zdrady i przeprosiła Roberta. Oddzielne przeprosiny zaadresowane do rodziny wystosował też reżyser.

Kristen Stewart, Rupert SandersKristen Stewart, Rupert Sanders screen z "US Weekly"

Fotografie mówią same za siebie: tych dwoje naprawdę połączył romans. Czy aby na pewno była to jednorazowa chwila zapomnienia?

Alex

Zobacz wideo

Zobacz także:

Natalia Siwiec w gorącej sesji na plaży!

Kasia Zielińska jeździ z siostrą na rowerze. Która ładniejsza?

CO ONA MU ROBI?! Igraszki Cesca Fabregasa i jego dziewczyny. OSTRO!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.