Dawid Woliński SIĘ OŻENIŁ?! Pochwalił się zdjęciami na Facebooku!

Projektant nie jest już singlem?!

Dawid Woliński zaskoczył wszystkich. Nic nie wskazywało na to, że znany projektant i juror programu "Top Model" postanowi w najbliższym czasie porzucić stan kawalerski. A jednak, stało się! W mediach cisza, a na Facebooku Wolińskiego wymowny wpis:

No to pozamiatane moi kochani...czekam na gratulacje!

Dawid Woliński.Dawid Woliński. Facebook

I kilka zdjęć z uroczystości.

Dawid Woliński.Dawid Woliński. Facebook

Fani projektanta są również zachwyceni jego decyzją i nie kryją zdziwienia. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów, gratulacji i... zdziwienie. Fani pytali, czy pogłoski na temat odmiennej orientacji Wolińskiego są jedynie wymysłem. Sam zainteresowany nie skomentował postów. Na profilu pojawiły się dwa zdjęcia z jego wybranką. Uroczystość odbyła się poza granicami kraju, a stylizacje pary w żaden sposób nie przypominały klasycznych weselnych strojów.

Dawid Woliński.Dawid Woliński. Facebook

Smokingi i suknię ślubną para zamieniła na krótkie spodenki i zwyczajną sukienkę. Czyżby Dawid Woliński chciał zrobić z wydarzenia aż taką tajemnicę? Na uroczystości pojawiło się zaledwie kilka osób z otoczenia projektanta. Biały kwiat wpięty w lewą klapę marynarki Wolińskiego również o czymś świadczy...

Dawid Woliński.Dawid Woliński. Facebook

Woliński pochwalił się również, że w jego mieszkaniu właśnie zakończył się remont. Czyżby szykował od dłuższego czasu gniazdko dla siebie i swojej żony?

Pat

Zobacz także:

5 powodów, dla których cieszymy się z zakończenia programu "Woli i Tysio"

Celebrytki uwielbiają lans u boku ulubionych projektantów! Kto z kim trzyma?

Dziś Selena Gomez obchodzi urodziny! Już nie jest małą dziewczynką!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.