Agnieszka Szulim ROZSTAŁA SIĘ z mężem!

Zaskoczeni?

Agnieszka Szulim i Adam Badziak postanowili zakończyć swój prawie ośmioletni związek - podaje magazyn "Flesz". Tym razem najprawdopodobniej obędzie się bez walki o majątek i publicznego prania brudów. Jak twierdzi informator pisma, rajdowiec i prezenterka rozstali się w zgodzie.

Najseksowniejsza para na pokazie - prezenterka Agnieszka Szulim z mężem i pasjonatem motocykli Adamem Badziakiem.Najseksowniejsza para na pokazie - prezenterka Agnieszka Szulim z mężem i pasjonatem motocykli Adamem Badziakiem. KAPIF

Szulim specjalnie dla męża powiększyła sobie biust, a dzisiaj para nie widzi wspólnej przyszłości. Na razie żadna ze stron nie złożyła pozwu rozwodowego, ale to podobno kwestia czasu. Informator pisma twierdzi, że małżeństwo rozstało się w przyjaźni i nie zamierzają walczyć między sobą o dom w Milanówku.

Nie ma mowy o żadnych zdradach! Ani Adam, ani Aga nie mają nikogo i na razie na pewno nie będą chcieli mieć. Oboje doszli do wniosku, że tak będzie lepiej. Ich uczucie po prostu się skończyło - twierdzi informator.

Agnieszka Szulim.Agnieszka Szulim. fot. Forum

Czyżby przyczyną rozstania był problem, o którym sama Szulim wspominała już dawno? Mąż marzył o dziecku i naciskał żonę, aby wreszcie zdecydowała się na powiększenie rodziny. Szulim nie chciała podejmować takiej decyzji i postawiła na karierę. Stwierdziła, że nie jest maszynką do rodzenia dzieci.

Szulim i Badziak poznali się w 2005 roku w jednym z klubów. Na małżeństwo zdecydowali się trzy lata później.

Agnieszka Szulim z Adamem Badziakiem - 30.08.2011Agnieszka Szulim z Adamem Badziakiem - 30.08.2011 kapif

Fajna para. Spodziewalibyście się tego?

Zobacz wideo

Pat

Zobacz także:

Agnieszka Szulim SZCZĘŚLIWA w "Pytaniu na śniadanie". Najgorsze minęło!

Gwiazdy NIE SĄ wcale takie idealne. Cellulit ATAKUJE na salonach!

Dereszowska i Szulim w takiej samej sukience. Która lepiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.