Ilonę Ostrowską czeka ROZŁĄKA z ukochanym

Czy związek na odległość przetrwa?

Po rozwodzie z Jackiem Borcuchem Ilona Ostrowska wyraźnie odżyła. Aktorka związała się z młodszym o 9 lat reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim i wydawało się, że zły czas ma już za sobą. Niestety, na drodze do szczęścia gwiazdy "Rancza" stanęły nowe przeszkody.

Ilona Ostrowska i Krzysztof Garbaczewski.Ilona Ostrowska i Krzysztof Garbaczewski. Kapif

Partner aktorki, ze względu na zobowiązania zawodowe, na kilka miesięcy musi opuścić Warszawę. Garbaczewski przenosi się na ten czas do Opola, gdzie będzie pracował przy nowym projekcie. Ilona nie jest tym faktem zachwycona. Jak sama przyznała, przeżyła już jeden związek na odległość:

Umykały nam wspólne chwile, wieczory we dwoje. Brakowało stabilności. Nie chcę już więcej takiej "zabawy"  - wyznała w jednym z wywiadów.

Z drugiej strony, przy Krzysztofie aktorka wygląda na naprawdę szczęśliwą. Czy partnerom uda się utrzymać związek, mimo dzielącej ich odległości? Mamy nadzieję, że tak! Tego samego zdania są przyjaciele Ilony, którzy - jak donosi tygodnik "Twoje Imperium" uważają, że przy Krzysztofie nabrała pewności siebie i jest teraz niepoprawną optymistką.

Oldżi

Zobacz także:

Szokujące rozstania. W związkach gwiazd ŹLE się dzieje!

Kulisy rozwodu Ostrowskiej i Borcucha

Ostrowska i Karolak byli kiedyś parą!

Więcej o:
Copyright © Agora SA