Dzieci w szkołach straszą Nergalem

Nergal vs. katechetki.

Na forum zaprzyjaźnionego z Plotkiem portalu Kotek.pl zawrzało. Jedna z użytkowniczek poruszyła ciekawy temat. Dotyczy on artysty, o którym w mijającym roku było bardzo głośno. Nergal , bo o nim mowa, budzi wiele kontrowersji. Jak się okazuje, nauczyciele i katecheci często o nim mówią na lekcjach w szkole. Co więcej, nawet nim straszą! W wątku nazwanym " Nergal vs ... Katechetki " czytamy:

Oczywiste jest, że Nergal ma wielu wrogów przez darcie Biblii i chwalenie Szatana (czego nie popieram), ale poważnie też sobie zaszkodził w środowisku szkolnym. Ostatnio nasza katechetka często porównuje zło do Nergala, jakby tego było mało narzuca nam swoją wolę. Każde jego słowo dla niej jest grzechem! A ostatnio to naprawdę dowaliła, mianowicie "raczyła nas poinformować", że Nergal jest opętany przez Szatana!!! Dobra nie popieram jego zachowania, ale ona nawet poruszyła wszystkie plotki o nim i zaczęła gadać, że z chorobą to Bóg dał mu szanse dlatego wyzdrowiał, a on jeszcze wykorzystał Dodę!!! Dobra nie przepadam za nim i uważam, że ją wykorzystał, ale temat Nergala omawiamy co 2 lekcje albo nawet co lekcje! To jest naprawdę nie do wytrzymania!

kotek.plkotek.pl Screen z Kotek.pl

Sprawa jest na tyle poważna, że do dyskusji włączyli się też inni forumowicze:

Aktualnie jestem w drugiej klasie gimnazjum, i niedawno omawialiśmy temat satanizmu i muzyki satanistycznej. Też, nieraz poruszany był temat Nergala, że to niedopuszczalne że, występuje w programie "The Voice Of Poland" będąc Satanistą.
nie uczy mnie katechetka, tylko siostra zakonna. raz powiedziała nam, że nie możemy oglądać the voice of poland, bo on tam jest i skieruje nas na złą drogę
nam ksiądz raz mówił że on jest bardzo zły i jak można być tak złym człowiekiem i drzeć Biblię
Aktualnie jestem w drugiej klasie gimnazjum, i niedawno omawialiśmy temat satanizmu i muzyki satanistycznej. Też, nieraz poruszany był temat Nergala, że to niedopuszczalne że, występuje w programie "The Voice Of Poland" będąc Satanistą.

kotek.plEAST NEWS/JAN KUCHARZYK

A jak Wy uważacie? Nergal to wcielenie zła? Czy wprost przeciwnie - nie taki Nergal straszny jak go malują?

Wszyscy chcą wiedzieć, kim jest ten wielki satanista

Ena

Zobacz także:

Nergal z tajemniczą kobietą na lotnisku. Odlatuje z Wodzianką?

Najbardziej irytujący jurorzy telewizyjni

Jak gwiazdy "The Voice of Poland" bawiły się po finale

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.