Amy Winehouse zostanie uśpiona

Żeby pokonać swój narkotykowy nałóg Amy Winehouse, spróbuje innowacyjnej metody leczenia.

Amy Winehouse planuje podobno podjąć się krótkiego i bardzo intensywnego leczenia swojego uzależnienia od narkotyków w Izraelu . Przewodniczący izraelskiego ministerstwa do walki z uzależnieniami powiedział prasie:

Ludzie Amy rozmawiali z jedną z naszych renomowanych placówek i znanym izraelskim lekarzem dr Andre Waismannem, który używa specjalnej i bardzo efektywnej techniki. Amy poprosiła, aby Waismann zastosował na niej swoją metodę.

Leczenie dr Waismanna polega na uśpieniu pacjenta i wstrzyknięciu mu specjalnej substancji, która zablokuje zapotrzebowanie organizmu na heroinę. Dr Waismann powiedział prasie:

Wszyscy moi pacjenci są zwalniani w pełnym zdrowiu i wolni od uzależnienia. Ludzie źle pojmują uzależnienie od narkotyków. To nie jest problem społeczny i psychologiczny, ale neurologiczny. Czy jest to Amy Winehouse, czy ktokolwiek inny, to zawsze zaszczyt móc pomóc komuś i pozwolić mu na prowadzenie normalnego życia.

W ostatnim czasie Amy meldowała i wymeldowywała się z detoxu kilkakrotnie. Jeszcze w tym roku gwiazda spędziła dwa tygodnie na odwyku w londyńskiej klinice po tym, jak została sfilmowana przy paleniu cracku, jednak po wcześniejszym opuszczeniu placówki w celu przygotowania się do występu na rozdaniu Grammy, szybko wróciła do starych nawyków.

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.