Amy Winehouse znów weźmie ślub

Amy Winehouse planuje odnowienie przysięgi małżeńskiej ze swoim mężem Blake'iem Fielder-Civilem! Czyżby wyrzuty sumienia?

Amy Winehouse chce odnowić przysięgę małżeńską z Blake'iem Fielder - Civilem , jak tylko opuści on mury więzienne. Para pobrała się dokładnie rok temu podczas szybkiej ceremonii w Miami, jednak nie było im dane cieszyć się sobą długo. Teraz Amy chce zacząć wszystko od nowa i planuje bardzo intymny ślub tylko dla rodziny i przyjaciół, a jej mąż jest definitywnie "za":

Amy i Blake chcą koniecznie pokazać światu, że nadal są razem. Jak tylko Blake opuści więzienie, chcą odnowić przysięgę małżeńską i pokazać środkowy palec wszystkim tym, którzy chętnie widzieliby ich osobno. Chcą wziąć ponowny ślub, założyć rodzinę i planują nawet rozkręcić wspólny interes. - powiedziała prasie osoba z otoczenia Amy.

Jak na razie, Blake przebywa w zakładzie karnym w Pentonville, gdzie pozostanie aż do przesłuchania, które odbędzie się w przyszłym miesiącu. Jeśli sąd uzna go winnym zarówno pobicia jak i utrudniania śledztwa (próbował przekupić barmana, którego pobił, by ten wycofał swoje zeznania), może spędzić za kratkami nawet 10 lat.

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.