Marcin Szymański żeni się!

Marcin stanie przed ołtarzem! Z kim? Z dziewczyną.

Otóż z niejaką Beatę Janiszewską. Jak dowiedział się Plotek, Marcin i Beata są już zaręczeni i planują wkrótce powiedzieć sakramentalne "tak".

Jeszcze nie znamy daty ślubu, ale wiemy, że ślub odbędzie się w najbliższym gronie rodziny i przyjaciół na naszej ukochanej wyspie Mykonos w Grecji - zdradził w rozmowie z Plotkiem Marcin.

To dość zaskakująca decyzja uczestnika Fabryki Gwiazd, tym bardziej, że Marcin zasłynął w polskich mediach za sprawą udziału w gejowskich filmach porno (Zobacz tutaj) . Nie tylko sprawy prywatne finalisty "Fabryki gwiazd" układają się znakomicie. Również jego kariera muzyczna nabrała rozpędu. Marcin Szymański zdradził nam, że pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który pojawi się sklepach prawdopodobnie w przyszłym roku.

Szymański chce przygotować porządny materiał, który porwie tłumy. Na jego płycie będą przeważały ballady utrzymane w klimacie smooth jazzu. Muzyk nie ukrywa, że dużo brakuje mu jeszcze do profesjonalnie śpiewających wokalistów, dlatego bierze lekcje śpiewu. Bardzo chciałby nagrać duet z Niną Kodorską oraz zwyciężczynią show "Fabryka gwiazd" Martyną Melosik.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.