• Link został skopiowany

Koniec kariery Nataszy Urbańskiej w TVP?!

Sytuacja, w jakiej znalazła się Natasza , jest nie do pozazdroszczenia. W mediach krytykowany jest właściwie każdy jej krok, a jeszcze na domiar złego, jej największa fanka i promotorka, Małgorzata Raczyńska została zwolniona z Telewizji Publicznej!
Koniec kariery Nataszy Urbańskiej?!
Marek Kudelski/Eastnews

Natasza Urbańska w trakcie gali "Viva Najpiękniejsi" podziękowała dyrektor TVP Małgorzacie Raczyńskiej za to, że w nią uwierzyła i dała jej szansę. To właśnie dzięki wpływom Raczyńskiej Natasza stała się gwiazdą telewizyjnej Jedynki. Program "Przebojowa noc" okazał się klapą, a jednak Urbańska i Józefowicz dostali od władz TVP1 możliwość zrobienia kolejnego show - "Złota sobota".

Koniec kariery Nataszy Urbańskiej?!
Koniec kariery Nataszy Urbańskiej?!https://www.plotek.pl/plotek/1,78649,4957014.html

Jak informuje "Rzeczpospolita" Raczyńska została przez prezesa Andrzeja Urbańskiego odwołana z funkcji dyrektora TVP1. Oznacza to, że pozycja Nataszy Urbańskiej w Jedynce jest poważnie zagrożona.

Zobaczymy czy talent i uroda Nataszy przekonają nowe władz do pozostawienia jej na antenie...

Więcej o: