Natasza Urbańska - czemu ludzie jej nie znoszą?

Po tym jak Natasza Urbańska otrzymała tytuł najpiękniejszej Polki na forach internetowych zawrzało. Odezwały się głosy, że wszystko było ustawione a Janusz Józefowicz zapewne załatwił Nataszy to zwycięstwo. Czemu ludzie tak bardzo nienawidzą Urbańskiej?

Natasza Urbańska jest idealnym materiałem na gwiazdę - ma talent, urodę i charyzmę . Czemu więc ma aż tylu antyfanów? W internecie znaleźliśmy filmik, na którym jego twórca nawołuje do tego żeby ludzie nie głosowali na Nataszę w trakcie eliminacji do Eurowizji .

Najprościej byłoby powiedzieć, że ludzi po prostu zazdroszczą Urbańskiej. Kobiety nie znoszą Nataszy, ponieważ faceci do niej wzdychają i "ślinią się na jej widok" . Jednak nie chodzi tu tylko o zazdrość, ale też o osobowość Nataszy. Urbańska w jednym z wywiadów wspomniała kiedyś, że poza sceną jest raczej cichą, skromną dziewczyną, ale na estradzie zamienia się w silną i pewną siebie kobietę.

kapif

Urbańska chce w ten sposób przekonać ludzi do siebie i swojego talentu. Tylko czy jest to dobra droga? Naszym zdaniem absolutnie nie. Nasi rodacy cenią sobie bowiem głównie skromność, bez względu na to czy jest ona prawdziwa czy też udawana. Najlepszym przykładem jest Kasia Cichopek , z którą utożsamiają się miliony nastolatek.

kapif

Natasza jest natomiast pewna siebie i to niestety ludzi odpycha. Antyfani Urbańskiej krytykują ją za to, że w trakcie gali powiedziała iż to jak wygląda, zawdzięcza wspaniałym genom jej przodków . Te słowa według nich świadczą o zarozumiałości Nataszy.

A co w takim razie miała powiedzieć po odegraniu nagrody dla najpiękniejszej Polki? "Ludzie ja jestem okropna i brzydka, a wy jesteście ślepi skoro mnie wybraliście" - ludzie mieli by ubaw i na pewno zapałaliby do Nataszy sympatią.

Więcej o: