Natasza Urbańska kopiuje Madonnę

Odkryliśmy jedną z jej największych tajemnic. Natasza Urbańska jest naprawdę ambitna i jako wzór obrała sobie jedną z największych gwiazd w światowym show-biznesie, czyli Madonnę!

 

Natasza Urbańska jest prawie jak Madonna. Obie artystki urodziły się w sierpniu i co ciekawe mają podobne zainteresowania. Natasza tak jak jej sławna koleżanka nie tylko znakomicie tańczy i śpiewa, ale również grywa w serialach. Nic dziwnego, że Urbańską więcej łączy z Madonną niż się spodziewaliśmy.

 

Sama Natasza też nie kryje swojej fascynacji Amerykanką. Co więcej, próbuje iść jej śladami. O swojej wielkiej sympatii piękna tancerka mówiła otwarcie już kilka lat temu, gdy próbowała swoich sił w eliminacjach do Eurowizji. Wtedy Urbańska zaprezentowała piosenkę, która zaczyna się takimi samymi słowami jak hit "Music" Madonny. Niestety, nikt nie docenił wysiłku pięknej narzeczonej Janusza Józefowicza.

 

 

To jednak nie zraża Nataszy, która nadal idzie śladami swojej sławnej koleżanki. Szkoda tylko, że tak bardzo ją kopiuje, o czym ze zdumieniem przekonali się widzowie Jedynki. Podczas emisji "Złotej soboty" Urbańska próbowała być taka sama jak Madonna w jej piosence "Vogue". I nawet poszło jej to nieźle.
Plotek jest przekonany, że kopiowanie artystów Natasza opanowała do perfekcji. Plotek czeka jednak cały czas na jej własne piosenki!

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (185)
Natasza Urbańska kopiuje Madonnę
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  natasza jest bardzo fajna:[p

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ona jest zarozumiala

 • Gość: Gość

  0

  Kopiuje? A kto nie kopiuje z artystów? a jaka to sensacja?
  Każda jedna gwiazda łącznie z Madonną WZOROWAŁA się na kimś, nim wypracowała własny styl! Nie martwice się zawistnicy, znajdą się ludzie, którzy napiszą dla Nataszy piosenki, spoko, to tylko kwestia czasu.

 • Gość: Gość

  0

  Nie fanka !
  A jaka byś była na Jej miejscu? Z taką urodą, z taką klasą taneczną, w światku show-biznesu? he,he,he?
  Gdyby tylko ktoś pozwolił ci się "dorwać" do tego światka. Ale nie pozwoli, stąd pozostało ci wylewanie żółci w taki właśnie wieśniaczy sposób he,he,he

 • Gość: Gość

  0

  nie wiem dzie tu co podobne Natasza j e s t niepowtarzalna i guzik mnie jkaś madona obchodzi

 • Gość: Gość

  0

  jak ktos nie umie być soba to małpuje innych ??????

 • Gość: Gość

  0

  mogła by zostać moją żoną,mądra i te zaje***** ciałko:)

 • Gość: Gość

  0

  Ja nie lubię tej Urbańskiej:/ Taka zarozumiała, myśli,ze umie
  śpiewać i probuje być wszędzie normalnie to jest żałosne.

 • Gość: Gość

  0

  po co jej to jak ona i tak jest ładna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX