Natasza Urbańska rozbierze się dla "Playboya"?

Nie wyszło jej na estradzie, ani w TVP. Może w roli modelki Natasza Urbańska się sprawdzi. "Playboy" kusi Nataszę, żeby odsłoniła dla niego swe wdzięki. Chcesz zobaczyć Nataszę nago? Głosuj w sondażu Plotka!


Natasza Urbańska jest seksowna i naprawdę zmysłowa - ale o tym wie każdy widz, który oglądał "Przebojową noc" i "Złotą noc". Urbańska często w programach eksponowała swe walory!

 

 Natasza Urbańska

 

 Natasza Urbańska

 

 Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

 

 Natasza Urbańska

 

Pytamy więc po co? Ale to już sprawa "Playboya". Najsłynniejszy magazyn dla facetów marzy o Urbańskiej. Nieoficjalnie wiadomo, że redakcja gazety prowadzi rozmowy z Nataszą od jakiegoś czasu. Jak dotąd żadna ze stron nie doszła do porozumienia. "Playboy" namówił do nagich sesji nawet najbardziej kapryśne gwiazdy m.in. Edytę Górniak. Czy uda się namówić również Urbańską?

Redakcja tej gazety rozmawia z Nataszą, ale ona się waha. Nie chce podpaść Januszowi, bo w końcu to jej narzeczony. On jest bardzo zazdrosny o nią. Nie wiem, czy w ogóle uda się komukolwiek go przekonać do tego. Natasza mogłaby się pewnie zgodzić, ale ostateczna decyzja należy do niego - opowiada koleżanka Urbańskiej.

Czyli wszystko w rękach Janusza Józefowicza. Czy narzeczony się zgodzi? Cóż sądząc po nieudanych debiutach Nataszy w telewizji, być może jednak się zdecyduje, może tym razem będzie sukces!

Więcej o:
Komentarze (206)
Natasza Urbańska rozbierze się dla "Playboya"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  taka piękność w "P" ??!! zajebista sprawa !! Natasza jest przepiękna;D

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  no ja bym chciał zobaczyć ją nago

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  ona jest odlotowa

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  A rozbierz Sie niech im wszystkim szczeki opadna z zachwytu

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  jest ładna,ale watpie zeby sie zgodzila.. ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Natasza jest ideałem kobiety i jak dla mnie najpiękniejsze w każdej kobiecie jest uroda duszy, a nie jej zewnętrzny urook!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 4

  ale mnie podnieca ona.. jak na nia sie patrze to az wale konia

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  oczywiscie kocham ja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX