Zborowska zachwyciła na jubileuszu taty. Żebrowscy skąpani w zgniłej zieleni [Zdjęcia]

Plejada gwiazd pojawiła się na jubileuszu aktora Wiktora Zborowskiego. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć jego córki, Zofii Zborowskiej. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży i na ściance z dumą eksponowała zaokrąglony brzuch.

19 stycznia w Teatrze 6. Piętro zorganizowano jubileusz Wiktora Zborowskiego, który na scenie jest już 50 lat. Zborowski jest jednym z najbardziej szanowanych polskich aktorów i ma za sobą niezliczoną ilości ról zarówno teatralnych, telewizyjnych, jak i filmowych. Wieczór uświetniono przedstawieniem w reżyserii Krzysztofa Materny, gdzie pojawili się m.in. Joanna Kulig, Magda Umer, Wojciech Malajkat, Zbigniew Zamachowski i Marian Opania. Podczas ceremonii nie mogło zabraknąć Marii Winiarskiej, żony aktora. Para w 2020 roku obchodziła 50. rocznicę związku i 44. rocznicę ślubu. - Ja się sam sobie dziwię, że ona tyle ze mną wytrzymała, bo nie jestem taki łatwy w obsłudze - wyznał aktor w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl. Więcej o historii miłości pary przeczytacie tutaj. Święto taty uświetniła też Zofia Zborowska, która jest w zaawansowanej ciąży. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na jubileuszu. 

Zobacz wideo Kiedy Zofia Zborowska pokaże córkę w sieci? Wyjaśnia, dlaczego ją chroni

Jubileusz 50-lecia pracy Wiktora Zborowskiego. Zofia Zborowska olśniła fotoreporterów. Aktorka wkrótce rodzi

Na jubileuszu Wiktora Zborowskiego pojawiła się córka aktora, Zofia Zborowska-Wrona. Aktorka pod koniec 2023 roku poinformowała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. "Już się nie bardzo da ukrywać, bo brzuszek zaskakująco szybko rośnie, a Zosia Zborowska sapie jak szalona. Takiego newsa mamy dla was. 2024 rok szykuje się być rokiem wyśmienitym" - napisała na Instagramie. Na imprezie aktorka dumnie pozowała do zdjęć z zaokrąglonym brzuchem. Zborowska wybrała srebrną suknię z drobnych cekinów, do której dobrała połyskujący płaszcz z delikatnej tkaniny w podobnym odcieniu. Aktorka do zdjęć pozowała m.in. z mamą, Marią Winiarską i z radością eksponowała ciążowe krągłości. 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska fot. kapif.pl

Aleksandra i Michał Żebrowscy z uśmiechem pozowali do zdjęć. Postawili na intensywny akcent kolorystyczny

Wśród gości wydarzenia pojawił się także Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą. Aktor jest założycielem i naczelnym dyrektorem Teatru 6. Piętro w Warszawie, więc nie mogło zabraknąć go podczas tak wyjątkowego jubileuszu. Para zgrała się kolorystycznie i na wieczór wybrała mocne akcenty w kolorze limonki. Michał Żebrowski miał na sobie marynarkę w takim odcieniu. Ten sam motyw kolorystyczny pojawił się także na górze stroju Aleksandry Żebrowskiej. Tym razem w formie pasków. Kto jeszcze pojawił się na jubileuszu Wiktora Zborowskiego? Zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony

Aleksandra i Michał ŻebrowscyAleksandra i Michał Żebrowscy fot. kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.