Internauci sugerują, że Anna Lewandowska przesadziła z chirurgią plastyczną. "To nie wygląda dobrze"

Anna Lewandowska słynie z nienagannego wyglądu i dbania o urodę. Pod jednym z postów żony popularnego piłkarza pojawiła się lawina komentarzy fanów, którzy sugerują przesadę w poprawianiu urody.

Anna Lewandowska z całą pewnością należy do grona kobiet, które nie wstydzą się tego, że dbają o urodę. Żona Roberta Lewandowskiego chętnie pokazuje swoim fanom, jak pielęgnuje cerę. Nieobce są jej płatki pod oczy, które redukują oznaki zmęczenia lub niewyspania. Popularna sportsmenka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym jest zupełnie niepomalowana. Internauci zaczęli jej sugerować, że przesadziła z poprawkami.

Zobacz wideo Horodyńska oceniła zieloną kreację Lewandowskiej. "Zgrzyt"

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciem bez makijażu. Fotografia z samolotu wywołała spore zamieszanie w sieci

Anna Lewandowska nie ma problemu z pokazywaniem w sieci swojego życia prywatnego i chętnie dzieli się nim z fanami. Miłośniczka sportu opublikowała zdjęcie z samolotu, na którym nie ma ani odrobiny makijażu. Żona rozchwytywanego piłkarza zapozowała do fotografii w szarej, luźnej bluzie z kapturem. Uzupełniła ją delikatnymi kolczykami i niewielkim, bardzo eleganckim pierścionkiem. Całą uwagę skupiła na sobie jednak nie stylizacja, a twarz Lewandowskiej. Internauci zarzucili jej, że poddała się zbyt wielu poprawkom. "Warto zastanowić się nad ograniczeniem medycyny estetycznej. To nie wygląda dobrze", "Usta Jokera. Naturalne były ładniejsze", "Dla mnie to już inna osoba... Niepodobna do siebie" - pisali fani.

 

To nie pierwszy raz, gdy internauci skrytykowali Annę Lewandowską

Anna Lewandowska nie po raz pierwszy mierzy się z falą krytyki. Użytkownicy Instagrama niejednokrotnie ganili już ją za wygląd. Do historii przeszła już jedna z kreacji Lewandowskiej, która wyjątkowo się nie spodobała. Żona Lewego na jednej z imprez pokazała się w zielonej, zwracającej uwagę kreacji, która według ekspertów, była zbyt modowa na tego typu okazję i chodziło tu po prostu o kontekst. Sportsmenka zdaje się jednak nie przejmować nieprzychylnymi komentarzami i je ignoruje. Lewandowska robi swoje i cały czas idzie do przodu. Więcej zdjęć żony Roberta Lewandowskiego znajduje się w galerii na górze strony.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram @annalewandowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.