Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zachęcają do noszenia maseczek. Nie zabrakło szalonych propozycji. "Pięknie Pani w masce Vadera"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpowiedzialnie podeszli do nakazu noszenia masek ochronnych. Przygotowali się na każdą okazję, a efektami pochwalili się na Instagramie.

Małgorzata Rozenek zastosowała się do rządowych zaleceń i wraz z całą rodziną przebywa w domu. Mimo to gwiazda pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami i co chwila porusza istotne tematy. Teraz opublikowała serię zdjęć w różnych wariantach maseczek ochronnych i tym samym zachęciła internautów do przestrzegania środków ostrożności. Nie zabrakło szalonych propozycji!

Zobacz wideo Małgorzata opowiedziała o tym, czy będzie pokazywać dziecko

Małgorzata Rozenek zachęca do noszenia maseczek

Małgorzata jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje swoje zdjęcia. Dzięki temu jej fani mogą podejrzeć, jak spędza wolny czas. Od 16 kwietnia weszło w życie rozporządzenie wprowadzające obowiązek noszenia maseczek ochronnych. Wygląda na to, że Małgosia jest doskonale przygotowana, bo pochwaliła się maskami na każdą okazję. Po raz kolejny udowodniła również, że nawet w tym trudnym czasie nie brakuje jej poczucia humoru.

Małgosia i Radek pozują w różnorakich maseczkach. Na Instagramie gwiazdy możemy zobaczyć klasyczne propozycje, ale pojawiły się również nawiązania do ''Gwiezdnych wojen''. Małgorzata opatrzyła serię zdjęć obszernym podpisem.

Od dziś problem „co założyć” staje się jeszcze bardziej złożony. A tak serio, najważniejsze, żeby zakrywać usta i nos. Wprowadzone dziś obostrzenie nakładające na wszystkich, poruszających się w miejscach publicznych, obowiązek noszenia maski, ma sens, bo liczne badania wskazują, że noszenie maseczek mocno redukuje rozprzestrzenianie się wirusa. Jak wybrać maseczkę? Oczywiście może być jednorazowa, ale warto #wspierampolskiemarki i kupić maseczkę, która nie tylko ratuje miejsca pracy, ale również wspiera polskie szpitale - napisała Małgosia.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani docenili fantazję Majdanów, a także zdroworozsądkowe podejście do sytuacji i zastosowanie się do odgórnych zaleceń.

Pięknie Pani w masce Vadera. Bardzo Pani podkreśla oczy. Miłego dnia życzę i dużo zdrówka!
Jesteście świetni.
W każdej masce dobrze wyglądacie - czytamy w komentarzach.

Noszenie maseczek ochronnych zmniejsza ryzyko przenoszenia się wirusa i zminimalizowanie wystąpienia kolejnych zakażeń. Najważniejsze jest zastosowanie się do zaleceń rządu, unikanie dużych skupisk ludzi, zachowanie szczególnej ostrożności i dbanie o higienę.

Więcej o:
Komentarze (2)
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zachęcają do noszenia maseczek. Nie zabrakło szalonych propozycji. "Pięknie Pani w masce Vadera"
Zaloguj się
  • henrykus1943

    Oceniono 1 raz 1

    Rozenek nie potrzebuje maski . Jej facjata to najlepsza sztuczna maska.

  • j-a-ga

    0

    Oni naprawę są 😷😷😷😷😷😷😷😷😷

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX