Drake po raz pierwszy pokazał zdjęcia syna. Mały Adonis jest przeuroczy i... zupełnie niepodobny do sławnego taty

Drake został ojcem w 2017 roku, jednak do tej pory nie ujawniał tożsamości swojego syna. Tym razem raper zrobił wyjątek. Na swoim Instagramie opublikował obszerny wpis, a także kilka zdjęć małego Adonisa.

Drake jest aktywny w mediach społecznościowych i regularnie zamieszcza wpisy na swoim Instagramie, jednak przez długi czas zwlekał z pokazywaniem syna. Chociaż Adonis Graham przyszedł na świat już w 2017 roku, to dopiero teraz raper opublikował jego zdjęcia. 

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady rodziców

Drake po raz pierwszy pokazał syna

Raper opublikował również obszerny post, w którym zachęcił swoich fanów do tego, by połączyli się ze swoim wewnętrznym światłem. Uduchowiony wpis spotkał się z ciepłą reakcją ze strony fanów Drake'a, jednak całą uwagę skupił na sobie mały Adonis i jego blond loczki. To z pewnością nie lada gratka dla wszystkich fanów muzyka, bo po raz pierwszy mają okazję podejrzeć jego pociechę. Na Instagramie możemy zobaczyć całą galerię zdjęć chłopca, a internauci nie mogą wyjść z zachwytu.

 
On jest cudowny
Masz pięknego synka
Piękny chłopiec, rośnie jak na drżożdżach - czytamy w komentarzach.
 

Drake w swoim wpisie nawiązał do obecnej sytuacji na świecie i zasygnalizował, że nieuzasadniona panika nie wnosi nic dobrego. Jego zdaniem najważniejsze jest odpowiednie nastawienie. Dodał również, że bardzo tęskni za swoją rodziną i ma nadzieję, że już niedługo będą mogli się ponownie zobaczyć.

Muzyk przez długi czas zwlekał z ogłoszeniem, że został ojcem. Dopiero niedawno potwierdził te doniesienia, co odbiło się szerokim echem w mediach. Kilka lat temu raper miał romans z byłą gwiazdą porno, Sophie Brussaux, a owocem ich miłości jest Adonis Graham. Chłopiec jest niezwykle uroczy, choć zupełnie niepodobny do swojego taty. Ma blond loki, śniadą karnację i z miejsca zyskał sympatię fanów Drake'a. Warto zaznaczyć, że babcia Adonisa ma burzę blond loków i wszystko wskazuje na to, że to właśnie po niej odziedziczył bujną czuprynę.