Rihanna i Drake znowu razem? Fotorelacja ze wspólnej imprezy nie pozostawia złudzeń

Czy to możliwe, że Rihanna i Drake znowu się spotykają? Wiele na to wskazuje. Wokalistka w połowie stycznia rozstała się z arabskim miliarderem, z którym tworzyła związek przez ostatnie trzy lata. Ostatni zbliżyła się do swojego byłego, Drake'a. Dowodem są zdjęcia!

Rihanna i Drake pod koniec stycznia byli widziani razem w jednym z klubów w Nowym Jorku. Spędzili wspólnie noc na koncercie ASAP Rocky'ego. Obaj raperzy są w bardzo dobrej komitywie z wokalistką. Drake oficjalnie był niegdyś partnerem Rihanny, natomiast u boku ASAPA artystka pojawiła się na kilku medialnych eventach. Kobieta na początku roku rozstała się ze swoim ostatnim chłopakiem, którym był arabski miliarder - Hassan Jameel. Para spotykała się przez prawie trzy lata, a w tym czasie piosenkarka nie wydała żadnej piosenki. RiRi postawiła na życie uczuciowe i chroniła mocno swoją prywatność, nie afiszując się zbytnio z miłością do biznesmena. Czy tym razem ukryje uczucie do Drake'a? Zdjęcia ze wspólnej nocy byłych kochanków obiegły Internet!

Zobacz wideo Rihanna kibicowała na meczu mężowi Mariny. Zobaczcie, czy syn Szczęsnego potrafi wymówić swoje nazwisko!

Rihanna pociesza się w ramionach Drake'a?

Wokalistka nie traci czasu. Ze swoim ostatnim partnerem rozstała się w połowie stycznia, a już w weekend po zakończeniu relacji bawiła się na koncercie ASAP Rocky'ego z Drake'em. Para podobno czule się obściskiwała, pilnując jednocześnie, by nie zostać przyłapanym przez fotoreporterów. Okazuje się jednak, że wprawnemu oku fanów nic nie umknie. W Internecie pojawiły się fotografie i krótki filmik, który świadczy o tym, że Rihanna i jej były chłopak spędzili noc na tej samej imprezie. Oboje pozowali do zdjęć ze swoimi sympatykami.

Czyżby uczucie, które już kiedyś łączyło tę parę, na nowo powróciło? Artystka ostatni raz publicznie wypowiadała się o raperze w 2018 roku. Wtedy stwierdziła, że nie łączy ich żadna szczególna relacja. 

Nie żyjemy aktualnie w przyjaźni, ale też nie jesteśmy wrogami. To wszystko.

Przypomnijmy, że Rihannę i Drake'a zbliżyła do siebie praca nad wspólnymi kawałkami. Oboje podzielali ogromną pasję do muzyki i nagrali razem między innymi "What's My Name". 

Kibicujecie ich miłości?

BWO 

Więcej o: